ארונות הזזה

מעצבים ארונות: הדרך אל ארון ההזזה שלכם

אז מה צריך כדי לעצב את ארון ההזזה החדש שלכם? לא יותר מדי, אלא בעיקר לחבור אל חברה איכותית ובעלת מוניטין כמו “בן איתי”, המתמחה בעיצוב של ארונות הזזה. הבחירה שלכם בארון הזזה היא הבחירה להתקדם! אז אילו אלמנטים ואפשרויות זמינים לכם עם הארון החדש שלכם?

להמשך קריאה

בן איתי מייצרת ומשווקת מעל 25 שנה ארונות והיא מתמחה בתחום ארונות הזזה. תרשו לעצמכם ארון הזזה של בן איתי

ארונות הזזה
ארון הזזה

מה לבחור – ארון הזזה או ארון נפתח?

אחת השאלות הגדולות ביותר שרבים מאיתנו שואלים את עצמם לפני שהם באים לרכוש ארון, הוא איזה ארון לבחור, האם ארון הזזה או ארון נפתח. אז מה ההבדל ביניהם? כיצד נוכל להכריע ביניהם? לפניכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה עבורכם.

 

העדפה אישית

הטעם האישי הוא לרוב הגורם המכריע כאשר אנחנו מתלבטים בין שני סוגי הארונות – הזזה או נפתח. חלקנו אוהבים את הצורה המסורתית של פתיחה וסגירה של הארון ונהנים מהנוכחות שלו בחלל, אחרים, יעדיפו דווקא ארון שמשתלב עם הקיר, ועל כן הנטייה תהייה בבחירה של ארון הזזה.

 

שימוש ופונקציונאליות של הארון

הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאשר אתם באים לבחור ארון הזזה או ארון נפתח הוא מה השימוש של הארון, מה אתם רוצים לאחסן בו והיכן הוא צריך להיות ממוקם. כאשר מדובר על ארונות קטנים, לרוב, ההמלצה היא לבחור בארון נפתח, וזאת מאחר וארונות הזזה נראים טוב יותר מבחינת העיצוב כאשר הדלתות הן גדולות ורחבות. ארון נפתח יוכל להיות נוח יותר בחדרי ילדים לדוגמה, בהם אנחנו רוצים ליצור נגישות נוחה גם לילד בפתיחה ובסגירה של הארון.

 

ארון לדירה שכורה או בבעלות

מרכיב נוסף אליו יש לתת את הדעת כאשר באים להחליט בין אם ארון הזזה או ארון נפתח הוא הבעלות על הנכס. בעוד ארון הזזה יהיה מקובע אל הקיר, הרי שארון נפתח אינו חייב להיות מקובע והוא יהיה קל יותר לפירוק והעברה אל דירה חדשה בעת המעבר. לכן, לרוב, ארונות הזזה יתאימו יותר למי שהנכס בבעלותו, והוא יודע שאין בכוונתו לעבור דירה בשנים הקרובות.

 

ארון המתאים לחלל החדר

חשוב לקחת בחשבון את גודל החדר. במידה ומדובר בחדר קטן, ייתכן ויהיה לכם עדיף לבחור בארון הזזה, מאחר והוא לא מפריע לריהוט האחר או לשטח העמידה בחלל בעת פתיחה וסגירה. ארון נפתח עלול ליצור בעיה במיקום הרהיטים האחרים בחלל. לכן, בחדרים קטנים במיוחד, ארון הזזה בהחלט יהיה עדיף יותר.

צוות בן – איתי מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב ומעוצב של ארונות הזזה וארונות נפתחים, בהתאם לצרכים שלכם ולהעדפות העיצוב שלכם.

Summary
Review Date
Reviewed Item
ארונות הזזה של בן איתי
Author Rating
51star1star1star1star1star