מזרונים אורטופדיים מומלצים לחדר השינה

מזרונים אורטופדיים מומלצים לחדר השינה

קניית מזרונים אורטופדיים לחדר השינה היא לעיתים לא משימה קלה,יש כל כך הרבה מותגים וכל מקום דוחף לכם משפטים כמו ויסקו,לטקס,ס"מ ואתם לא מבינים מה רוצים מכם .במאמר הבא ננסה להסביר לכם על מזרונים אורטופדים מומלצים לחדר השינה,מה כדאי,החומרים וממה כדאי להמנע.

יעילותו של מזרון אורטופדי:

אם נסתכל לאחור ייצור של מזרונים אורטופדיים יוצר בעיקר לאנשים שסבלו מבעיות שונות. אך היום הדבר השתנה, מזרנים אלו נהפכו לסטנדרט וכל אדם חייב להבטיח לעצמו שינה נעימה ובריאה על מזרון שתוכנן על ידי מומחים ומיוצר תוך כדי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת. מזרונים אורטופדיים לחדר השינה מספקים תמיכה מלאה לגב, ולכל הגוף תוך כדי שילוב הגוף על המזרן. מזרן אורטופדי יספוג את הלחץ המופעל עליו מגוף האדם ובמקום שכל הלחץ יתמקד במקום אחד במזרן הוא יפזר את העומס לחלקים אחרים במזרון. דבר זה נעשה על ידי בולמי הזעזועים של המזרון. מזרון אורטופדי איכותי מורכב מסיבים מיוחדים העשויים מפוליאסטר.דבר השומר על יובש ושמירה על המזרון לאורך שנים.מזרון אורטופדי מעניק שינה רגועה,עמידות לאורך שנים רבות,עומד בתקנים מחמירים ומכיל חומרים מהטובים הקיימים היום בשוק.

חומרים למזרונים אורטופדיים מומלצים:

שכבת הפולימר-פולימר זה ספוג איכותי שממנו עשוי המזרן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.שכבת הפולימר מיוצרת במזרנים ללא קפיצים.

שכבת הויסקו-חומר הויסקו הוא ספוג העשוי מפוליאוריטן אשר מתערבב עם כימיקלים שונים המקנים למזרון הויסקו יכולות זיכרון ולמידה של מבנה הגוף וכך מייצב את הגוף בצורה טובה. החומר הינו חומר אלסטי וספוגי הרגיש לחום, ובכך המצב צבירה שלו משתנה בהתאם לגוף בצורה נכונה. פעולת שינוי מצב הצבירה בחומר הנמצא במזרני ויסקו, מתרחשת בעזרת חום הגוף תוך ומאפשרת שקיעה ויצירת תבנית מדויקת של מבנה הגוף במזרון.

שכבת הלטקס-שכבת הלטקס  הנו גומי המיוצר לטובת מזרונים גמישים. מזרון אורטופדי לטקס איכותי עשוי להקל בכאבים פיזיים הנגרמים כתוצאה משינה לא נכונה וכמובן לשפר את איכות השינה והחיים.עקב זאת מזרון לטקס נחשב למוצר נחשק בעולם המזרונים משום שמזרון לטקס יהיה תמיד מזרון אורתופדי איכותי  מכיוון שלטקס הוא מוצר טבעי.

כל החומרים האלה הם איכותיים וכדאי שישימו לכם את החומרים האלה במזרון שלכם.חשוב לדעת שמעתי הרבה אנשים אומרים: "אני רוצה מזרון 100% לטקס או ויסקו" שתדעו אין דבר כזה 100% ומי שאומר לכם את זה משקר.חומר הלטקס הוא חומר יקר ולכן לא ישימו לכם 100%.אלא עם תשלמו עשרות אלפי שקלים.

מזרון אורטופדי עם תקופת ניסיון:

מומלץ מאוד לקנות מזרון מחברה שנותנת ימי ניסיון שבו תוכלו להרגיש על הגוף שלכם מה המזרון עושה לכם,ואם תאהבו אותו תשמחו להשאיר אותו אצלכם ואם לא תוכלו להחזירו ולקבל את כל כספיכם בחזרה.יש לא מעט חברות שעושות את זה ולא צריך להתפשר על מזרן בלי ניסיון כי בסופו של דבר ה15 דקות האלה שתשבו על המזרן בחנות תצוגה לא יוכיח לכם שזה מתאים לכם אישית.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com