איך לבחור נכון דלתות פנים לחדר ילדים מעוצב | בן איתי

איך לבחור נכון דלתות פנים לחדר ילדים מעוצב

משדרגים או מעצבים את חדרי הילדים? חולמים על חדרי ילדים מעוצבים? זה הזמן למספר טיפים מעשיים בכל הנוגע לעיצוב חדרי ילדים ובחירה נכונה של דלתות פנים.

עיצוב חדרי ילדים ונוער הביא ללא ספק משימה מאתגרת החייבת להיעשות בהתאם לגילאי הילדים ובהתאם לצרכי המגורים שלהם. עיצוב חדרי נוער או ילדים הינה פעולה המיושמת על ידינו ההורים מספר רב של פעמים לאורך שנות הילדות והבגרות של ילדינו. חדרי נוער מעוצבים או חדרי ילדים מעוצבים הם בראש ובראשונה חדרי שינה לילדיכם המותאמים גם לצרכי האירוח שלהם (חברים מגיעים לבקר וכדומה) וגם לצרכי הפעילות היומיומית שלהם בחלל החדר, בין אם מדובר בפינת משחקים המיועדת לילדים קטנים יותר ובין אם מדובר בפינת עבודה לצרכי הכנת שיעורי בית וכדומה לילדים גדולים יותר.

התאמת דלת פנים לחדר ילדים

בנוסף לפריטי הריהוט המוצבים בתוך חלל החדר, בין אם מדובר בכל אותם רהיטי נוער או רהיטי ילדים, קיימת חשיבות רבה גם לדלת המוצבת בכניסה לחדר, כאשר ההמלצה של אנשי המקצוע העוסקים בתכנון חדרי ילדים מעוצבים, דוגמת יועצי העיצוב של חברת בן איתי המתמחה בתכנון, עיצוב וייצור של חדרי ילדים ונוער, היא להתאים את דלתות הפנים לעיצוב החדר הן ברמת הצבע הדומיננטי השולט בחדר והן בכל הנוגע לפונקציונאליות הדלת בהתאם לגיל הילד. ברוב המקרים, מומלץ לבחור בדלתות פנים המיוצרות מחומרי גלם כגון עץ מעובד או אלומיניום וזאת מכיוון שדלתות פנים לחדרי ילדים המיוצרים מעץ מלא, הן דלתות כבדות משקל שלא בהכרח מותאמות לחדרי ילדים.

פתרונות אחסון בחדרי נוער וילדים

אחד מהנושאים עליהם מומלץ לשים את הדגש במסגרת הליכי עיצוב חדרי ילדים ונוער הוא נושא האחסון. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של פתרונות אחסון שונים המותאמים לחדרי ילדים, כאשר בין יתר הפתרונות תוכלו ליהנות גם מהיצע מגוון של ארונות הזזה המגיעים בגדלים שונים ויכולים להתאים לכל חלל. במידה ועומד לרשותכם מקום מרווח בחלל החדר, אנו ממליצים לכם לשקול אפשרות להצבתו של חדר ארונות לבני הנוער, כאשר חדר הארונות בתוך חלל החדר יכול לשמש אתכם כמקור אחסון אופטימאלי גם לכלי טקסטיל נוספים אשא אינם בהכרח קשורים לתכולת הארון של הילד/ה המתגבר/ת, לרבות, מצעים, מגבות וכדומה.

כאשר בוחרים דלתות הזזה לחדר הארונות או לארונות ההזזה, אנו ממליצים לכם לבחון את מנגנוני ההזזה ולבדוק האם לא מדובר בדלתות הזזה כבדות מדי. כמו כן, את ציפוי הדלתות תוכלו להתאים לצבע הדומיננטי של גוף דלתות הפנים ובכך לייצר מעין הקשר עיצובי בין דלתות הפנים בפתח החדר לבין ארונות האחסון המוצבים בחלקים הפנימיים של החדר.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של רהיטי נוער וילדים המגיעים בגוונים שונים ומאפשרים לכם ליהנות מהיצע מגוון של רעיונות למשחקי צבע בחלל החדר.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com