חדרי ילדים מעוצבים עם פרקט לבן - למה כדאי? | בן איתי

חדרי ילדים מעוצבים עם פרקט לבן - למה כדאי?

עיצוב חדרי ילדים ונוער הינה פעולה המאפשרת לכם בין היתר לבצע שינויים בכל הנוגע למשטח הריצוף בחלל החדר, כאשר בין יתר האפשרויות העומדות לרשותכם בנושא זה תוכלו למצוא גם את האפשרות להתקנת פרקט לבן. בשורות הבאות נציג בפניכם מספר יתרונות הנלווים להצבתו של פרקט לחדר שינה מעוצב.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים, איכותי ומגוון של פרקטים לחדרי השינה בסביבת המגורים, לרבות, פרקטים המותאמים לעיצוב חדרי ילדים ונוער. חדרי נוער מעוצבים הינם חדרים בהם מוצבים פריטי ריהוט שונים כגון: מיטת נוער (בדרך כלל מיטה וחצי), ארון בגדים, שידה לצרכי עבודה מול מחשב, שידת טלוויזיה וכדומה. פריטי ריהוט אלו יכולים להפוך לייחודיים יותר ולהעניק ערך מוסף לעיצוב החדר כאשר הם מונחים על גבי פרקט לבן המיוצר מחומרי גלם שונים.

סוגים ויתרונות

בין יתר חומרי הגלם מהם מיוצרים הפרקטים המיועדים ומותאמים לחדרי השינה בסביבת המגורים תוכלו למצוא פרקט עץ מלא לצד פרקט למינציה המיוצר מחומרי גלם סינטטיים. ייחודו של פרקט הלמינציה טמון בעבודה שהוא עמיד בפני מים ולכן קל ונוח לנקות אותו. כמו כן, פרקטים מסוג למינציה מגיעים עם שכבת למינציה המשמשת כשכבת ציפוי למשטח הפרקט. ציפוי זה מקנה למשטח את ייחודיותו העיצובית וניתן להשיג אותו במגוון צבעים, לרבות, פרקט לבן התורם רבות ליצירת חלל עיצובי בסגנון עיצוב מודרני.

פרקט לבן בחדר הילדים

"פרקט למינציה לבן" טוען יועץ העיצוב הבכיר של חברת בן איתי המתמחה בתכנון, עיצוב וייצור של חדרי ילדים ונעור, "הוא ללא ספק הפרקט המותאם ביותר לצרכי עיצוב חדרי ילדים ונוער וזאת לנוכח העובדה שהוא יכול לשמש אתכם לאורך כל שנות הילדות והבגרות של הילד, וכל זאת ללא קשר לבחירת צבעי הריהוט השונים בחדר".

היתרון המעשי עליו מדבר יועץ העיצוב הבכיר של חברת בן איתי, נובע מהעובדה הפשוטה שחדרי ילדים ונוער נדרשים לשינוי תקופתי אחת למספר שנים וזאת בהתאם לגילו הכרונולוגי של הילד/נער. לפיכך, פרקט לבן לחדרי ילדים ונוער יכול לשמש אתכם לאורך כל שנות הילדות והבגרות של הילד/ה.

יתרון נוסף הנלווה להתקנת פרקט לבן בחדר הילדים טמון בעובדה שפרקט זה מוסיף יוקרה עיצובית לחלל החדר ולכן הוא יכול לשדרג את מראה החדר גם אם תחליטו לשנות את ייעודו של החדר ולהפוך אותו מחדר ילדים לחדר אורחים וכדומה.

התקנת פרקט לבן הינה פעולה מקצועית המיושמת על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום התקנת פרקטים. את הפעולה מומלץ לבצע כשלב מקדים לעיצוב חדרי ילדים ונוער ובמקביל אליה (בהתאם לגוון המדויק של הפרקט) לבחור בקפידה את פריטי הריהוט השונים אשר יוצבו בחלל החדר. כמו כן, חשוב לשים דגש על החומרים באמצעותם מומלץ לנקות את משטח הפרקט, כאשר ייעוץ מקצועי בנושא מוענק על ידי צוותי ההתקנה המנוסים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com