מיטות מעוצבות במגוון רחב של דגמים רק בבן איתי | BEN ITAY

מיטות

מיטות נוער

לקראת גיל הבר או בת המצווה, מתחילים הילדים לחוש את בגרותם, ואת הצורך שלהם להיפרד מהילדות. פרידה זו, לרוב תבוא לידי ביטוי בדרישה של הילד או הילדה להחליף את החדר. במידה ויש לכם ריהוט איכותי בחדר הילדים, הרי שאתם לא באמת חייבים להחליף את כל החדר אלא רק את המיטה. המעבר אל מיטות נוער הינו מעבר המתרחש כמעט בכל בית, וכאשר הילד או הילדה מתחילים לסמן לכם כי הם לא מרוצים יותר מהמיטה הקטנה שלהם, זהו בדיוק הזמן להגיע אלינו, לרהיטי בן – איתי וליהנות ממגוון רחב של מיטות נוער המתאימות לכל חלל ועשויות במחשבה רבה של עיצוב, נוחות ואיכות.

 

הגודל של מיטות נוער

ישנם סוגים רבים של מיטות נוער אך המיטה העדיפה ביותר היא מיטה וחצי. מיטה וחצי היא למעשה שילוב בין הגודל של מיטת יחיד למיטה זוגית. כך שמצד אחד, ניתן ליהנות ממיטה רחבה יותר ומצד שני היא לא תופסת את כל גודל החלל. מיטת נוער תהייה לרוב בגודל של 120 ס”מ רוחב והיא תוכל לשמש אתכם נאמנה לאורך שנים רבות וארוכות.

 

הסגנון של מיטות נוער

מאחר וישנם סגנונות רבים של מיטות נוער תוכלו לבחור בדיוק את סגנון המיטה המתאים לשאר הריהוט, ובכך, לחסוך בהוצאות על החלפת כל הריהוט. שדרוג ממיטת ילדים אל מיטת נוער מיד תעשה את השינוי לו מייחלים הילדים שלנו, לכן, מומלץ להיצמד אל מיטה בעלת סגנון נעים, נקי ומעוצב, שיוכל להתכתב עם כל סוג של עיצוב או סגנון עתידי.

 

המזרון של המיטה

את המזרון אל מיטת הנוער חשוב לבחור בצורה נכונה, מאחר והמיטה צריכה לתת מענה לאורך שנים רבות, מומלץ לבחור במזרון אורטופדי שיוכל לשמש את הנער או הנערה לאורך כל שנות התבגרותם. ישנן מיטות המגיעות עם מזרון מובנה, ואחרות עם מזרון אותו תוכלו לבחור בדיוק על פי התאמה אישית.

המעבר אל שינה במיטת נוער הוא מעבר מרגש. אתם מוזמנים להגיע אל רהיטי בן – איתי עם הנער או הנערה ולבחור בדיוק את המיטה המתאימה לכם.

 

מיטות ילדים

בסניפי בן – איתי תוכלו למצוא מגוון רחב של מיטות ילדים החל ממיטות יחידניות, מיטות הנפתחות למיטת חבר, מיטות עם מקומות אחסון מתחת למיטה וגם מיטה וחצי לטובת הילדים המתבגרים. המגוון הרחב של מיטות ילדים אינו נגמר רק בסוג המיטה, אלא גם בעיצוב של המיטה, בסוג הגימור, בבחירת הצבעים – הכל ניתן לבחירה על פי הצרכים והעדפות העיצוב האישיות שלכם.

 

מיטת ילדים סטנדרטית

מיטת הילדים הסטנדרטית באה לתת מענה לשינה איכותית ונעימה. המיטה מגיעה כבסיס עם מזרון, כאשר את העיצוב תוכלו לבחור על פי העדפה אישית, צבע עץ טבעי, שילוב של מספר גוונים יחדיו ועוד. גם מבחינת הטקסטורה של העץ וסוג העץ ניתנת לכם בחירה מלאה. מיטת ילדים סטנדרטית תתאים לחדרי שינה קטנים ותספק פיתרון איכותי ויעיל לאורך זמן.

 

מיטת חבר

מיטת חבר הינה למעשה מיטת ילדים הנפתחת למיטה נוספת. כאשר מגיע חבר לביקור ניתן לפתוח את החלק התחתון של המיטה וליהנות ממיטה נוספת ועצמאית. מיטת חבר תתאים גם כאשר מדובר בשני אחים החולקים חדר אחד, כאשר במהלך היום ניתן לגרור את המיטה הנוספת פנימה וליהנות משטח משחק גדול בחדר. גם את מיטות ילדים נפתחות תוכלו לקבל בכל סוג וסגנון של עיצוב וצבע.

 

מיטה עם אחסון

אין ספק כי כאשר מדובר בחדרי ילדים, הרי שיש לנצל באופן נכון את כל הרהיטים. מיטה עם מקום אחסון מתחתיה, בין אם ארגז מצעים או מגירות נשלפות תאפשר לכם להניח מתחת למיטה משחקים, צעצועים, בגדים, שמיכות וכל דבר אחר אותו אתם רוצים להסתיר מהעין.

 

מיטה וחצי

מיטה וחצי היא שילוב בין מיטה זוגית לבין מיטת יחיד, והיא מספק מענה נהדר לילדים מתבגרים. היא תוכל להעניק שינה נעימה ונוחה, ניתן לארח בה חבר נוסף או אח, וכמובן, ליהנות ממיטה שאפשר להתרווח עליה ולצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר, לשחק ועוד.

 

בן – איתי מזמין אתכם ליהנות ממגוון אינסופי של עיצובים וסגנונות של מיטות ילדים העשויות כולן מחומרי גלם משובחים, מטכנולוגיה מתקדמת, עם הרבה מחשבה על הצרכים והדרישות של הילדים של ימינו.

לא יודעים כיצד לבחור את הרהיט שאותו אתם מחפשים?

בואו לקרא את המאמרים שלנו בשביל להשכיל בתחום הריהוט!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com