סוגי מיטות ילדים

בסניפי בן – איתי תוכלו למצוא מגוון רחב של מיטות ילדים החל ממיטות יחידניות, מיטות הנפתחות למיטת חבר, מיטות עם מקומות אחסון מתחת למיטה וגם מיטה וחצי לטובת הילדים המתבגרים. המגוון הרחב של מיטות ילדים אינו נגמר רק בסוג המיטה, אלא גם בעיצוב של המיטה, בסוג הגימור, בבחירת הצבעים – הכל ניתן לבחירה על פי הצרכים והעדפות העיצוב האישיות שלכם.

 

מיטת ילדים סטנדרטית

מיטת הילדים הסטנדרטית באה לתת מענה לשינה איכותית ונעימה. המיטה מגיעה כבסיס עם מזרון, כאשר את העיצוב תוכלו לבחור על פי העדפה אישית, צבע עץ טבעי, שילוב של מספר גוונים יחדיו ועוד. גם מבחינת הטקסטורה של העץ וסוג העץ ניתנת לכם בחירה מלאה. מיטת ילדים סטנדרטית תתאים לחדרי שינה קטנים ותספק פיתרון איכותי ויעיל לאורך זמן.

 

מיטת חבר

מיטת חבר הינה למעשה מיטת ילדים הנפתחת למיטה נוספת. כאשר מגיע חבר לביקור ניתן לפתוח את החלק התחתון של המיטה וליהנות ממיטה נוספת ועצמאית. מיטת חבר תתאים גם כאשר מדובר בשני אחים החולקים חדר אחד, כאשר במהלך היום ניתן לגרור את המיטה הנוספת פנימה וליהנות משטח משחק גדול בחדר. גם את מיטות ילדים נפתחות תוכלו לקבל בכל סוג וסגנון של עיצוב וצבע.

 

מיטה עם אחסון

אין ספק כי כאשר מדובר בחדרי ילדים, הרי שיש לנצל באופן נכון את כל הרהיטים. מיטה עם מקום אחסון מתחתיה, בין אם ארגז מצעים או מגירות נשלפות תאפשר לכם להניח מתחת למיטה משחקים, צעצועים, בגדים, שמיכות וכל דבר אחר אותו אתם רוצים להסתיר מהעין.

 

מיטה וחצי

מיטה וחצי היא שילוב בין מיטה זוגית לבין מיטת יחיד, והיא מספק מענה נהדר לילדים מתבגרים. היא תוכל להעניק שינה נעימה ונוחה, ניתן לארח בה חבר נוסף או אח, וכמובן, ליהנות ממיטה שאפשר להתרווח עליה ולצפות בטלוויזיה, לקרוא ספר, לשחק ועוד.

 

בן – איתי מזמין אתכם ליהנות ממגוון אינסופי של עיצובים וסגנונות של מיטות ילדים העשויות כולן מחומרי גלם משובחים, מטכנולוגיה מתקדמת, עם הרבה מחשבה על הצרכים והדרישות של הילדים של ימינו.