לקראת גיל הבר או בת המצווה, מתחילים הילדים לחוש את בגרותם, ואת הצורך שלהם להיפרד מהילדות. פרידה זו, לרוב תבוא לידי ביטוי בדרישה של הילד או הילדה להחליף את החדר. במידה ויש לכם ריהוט איכותי בחדר הילדים, הרי שאתם לא באמת חייבים להחליף את כל החדר אלא רק את המיטה. המעבר אל מיטות נוער הינו מעבר המתרחש כמעט בכל בית, וכאשר הילד או הילדה מתחילים לסמן לכם כי הם לא מרוצים יותר מהמיטה הקטנה שלהם, זהו בדיוק הזמן להגיע אלינו, לרהיטי בן – איתי וליהנות ממגוון רחב של מיטות נוער המתאימות לכל חלל ועשויות במחשבה רבה של עיצוב, נוחות ואיכות.

 

הגודל של מיטות נוער

ישנם סוגים רבים של מיטות נוער אך המיטה העדיפה ביותר היא מיטה וחצי. מיטה וחצי היא למעשה שילוב בין הגודל של מיטת יחיד למיטה זוגית. כך שמצד אחד, ניתן ליהנות ממיטה רחבה יותר ומצד שני היא לא תופסת את כל גודל החלל. מיטת נוער תהייה לרוב בגודל של 120 ס”מ רוחב והיא תוכל לשמש אתכם נאמנה לאורך שנים רבות וארוכות.

 

הסגנון של מיטות נוער

מאחר וישנם סגנונות רבים של מיטות נוער תוכלו לבחור בדיוק את סגנון המיטה המתאים לשאר הריהוט, ובכך, לחסוך בהוצאות על החלפת כל הריהוט. שדרוג ממיטת ילדים אל מיטת נוער מיד תעשה את השינוי לו מייחלים הילדים שלנו, לכן, מומלץ להיצמד אל מיטה בעלת סגנון נעים, נקי ומעוצב, שיוכל להתכתב עם כל סוג של עיצוב או סגנון עתידי.

 

המזרון של המיטה

את המזרון אל מיטת הנוער חשוב לבחור בצורה נכונה, מאחר והמיטה צריכה לתת מענה לאורך שנים רבות, מומלץ לבחור במזרון אורטופדי שיוכל לשמש את הנער או הנערה לאורך כל שנות התבגרותם. ישנן מיטות המגיעות עם מזרון מובנה, ואחרות עם מזרון אותו תוכלו לבחור בדיוק על פי התאמה אישית.

 

המעבר אל שינה במיטת נוער הוא מעבר מרגש. אתם מוזמנים להגיע אל רהיטי בן – איתי עם הנער או הנערה ולבחור בדיוק את המיטה המתאימה לכם.