ארונות הזזה מעוצבים - קטלוג ארונות הזזה | רהיטי בן איתי

ארונות הזזה

מתי כדאי לבחור בארונות הזזה?

אחת השאלות הגדולות ביותר שרבים מאיתנו שואלים את עצמם לפני שהם באים לרכוש ארון, הוא איזה ארון לבחור, האם ארון הזזה או ארון נפתח. אז מה ההבדל ביניהם?

כיצד נוכל להכריע ביניהם? לפניכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה עבורכם.

ארונות הזזה מעוצבים

העיצוב הוא אלמנט מרכזי בבחירה. לארונות הזזה מעוצבים יש נראות שקשה להתחרות איתה מבחינת האלגנטיות של המראה שלהם, וזאת מעבר ליתרונות הפונקציונאליים. רוב מעצבי הפנים יעדיפו להמליץ עליהם בגלל האלגנטיות, וגם כי נחסך המראה הפחות מלבב של דלתות פתוחות, וכמובן נחסך כל הנושא של צירים שנשחקים עם הזמן.

העדפה אישית

הטעם האישי הוא לרוב הגורם המכריע כאשר אנחנו מתלבטים בין שני סוגי הארונות – הזזה או נפתח. חלקנו אוהבים את הצורה המסורתית של פתיחה וסגירה של הארון ונהנים מהנוכחות שלו בחלל, אחרים, יעדיפו דווקא ארון שמשתלב עם הקיר, ועל כן הנטייה תהייה בבחירה של ארון הזזה.

שימוש ופונקציונאליות של ארונות הזזה

הדבר הראשון שאתם צריכים לשאול את עצמכם כאשר אתם באים לבחור ארון הזזה או ארון נפתח הוא מה השימוש של הארון, מה אתם רוצים לאחסן בו והיכן הוא צריך להיות ממוקם. כאשר מדובר על ארונות קטנים, לרוב, ההמלצה היא לבחור בארון נפתח, וזאת מאחר וארונות הזזה נראים טוב יותר מבחינת העיצוב כאשר הדלתות הן גדולות ורחבות.

ארון נפתח יוכל להיות נוח יותר בחדרי ילדים לדוגמה, בהם אנחנו רוצים ליצור נגישות נוחה גם לילד בפתיחה ובסגירה של הארון.

ארונות הזזה במבצע

מרכיב נוסף אליו יש לתת את הדעת כאשר באים להחליט בין אם ארון הזזה או ארון נפתח הוא סוגיית המחיר - אין ספק שארונות אלו יקרים משמעותית באופן יחסי.

הרבה מהלקוחות שאנחנו פוגשים ויתרו על הרעיון לרכוש ארון הזזה לאחר שקבלו הצעת מחיר מנגר.

לאחר שהלקוחות הללו רואים את מבחר ארונות ההזזה שאנו מציעים במחיר מבצע, הם נוכחים לדעת שהמחירים ההוגנים שלנו מאפשרים להגשים את הרצון המקורי שלהם.

ארון הזזה המתאים לחלל החדר

חשוב לקחת בחשבון את גודל החדר. במידה ומדובר בחדר קטן, ייתכן ויהיה לכם עדיף לבחור בארון הזזה, מאחר והוא לא מפריע לריהוט האחר או לשטח העמידה בחלל בעת פתיחה וסגירה.

ארון נפתח עלול ליצור בעיה במיקום הרהיטים האחרים בחלל. לכן, בחדרים קטנים במיוחד, ארון הזזה בהחלט יהיה עדיף יותר.
 

צוות בן – איתי מזמין אתכם ליהנות ממגוון רחב ומעוצב של ארונות הזזה וארונות נפתחים, בהתאם לצרכים שלכם ולהעדפות העיצוב שלכם

 

לא יודעים כיצד לבחור את הרהיט שאותו אתם מחפשים?

בואו לקרא את המאמרים שלנו בשביל להשכיל בתחום הריהוט!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com