חדרי ילדים | רהיטי ילדים | בן איתי - BEN ITAY

חדרי הילדים של בן איתי

 

חדרי ילדים הם מקום מאוד חשוב בבית. חשוב לדעת איך מעצבים חדרי הילדים, חשוב להתאים אותם בצורה אינדיבידואלית לילדים, חדר שייתן חום ואהבה, פינה שקטה ומקום שנוח להיות בו. נוחות היא נקודה חשובה ביותר כשמדובר בעיצוב חדרי ילדים אז כדאי מאוד לשים לב לפרטים הללו. כל ההורים רוצים שיהיה לילד שלהם נוח, שיהיה לו שקט בחדר, שהחדר ישדר תמימות ונינוחות. כיוון שסך הכל מדובר בילד, אם הוא קטן הוא מתחיל את תקופת נעוריו זה לא משנה. ילדים עם פגיעים, דרושה המון מחשבה והקשבה כשמדובר בהם.

 

עיצוב חדרי ילדים

יש המון סוגים שונים של עיצוב חדרי ילדים. חלקם פרועים, חלקם רגועים יותר. כמובן שהכל תלוי במידת הרצון והיכולת שלנו להשקיע. למרות שאם מחליטים לעשות משהו רצוי מלכתחילה להשקיע בו, כדי שנוכל ליהנות מהתוצאות. והיות ולא רק אנחנו ההורים כלולים בתוך ההנאה מהמוצר הגמור, אלא גם הילדים, אז אחת כמה וכמה.
לפני שחושבים על דרך עיצוב חדרי ילדים באופן מסוים, רצוי לחשוב לשנייה, מה הילד צריך, מה יהיה לו נוח מה ישמש אותו בחדר עם דגש על המחשבה שאף אחד לא רוצה שהילד שלו יהיה תקוע כל היום בחדרו מרוב שכייף לו ונוח לו, שהכל יהיה במינון הנכון.

 

מה צריך להיות בתוך החדר של הילד

מה רצוי שהיה כלול בתוך חדרי ילדים, מיטה נוחה, ארון לפי הגודל המתאים לחדר ולכמויות האחסון וכמובן שולחן כתיבה, או ספרייה, מחשב, וכל השאר פחות חשוב ותלוי באמת בטעם של ההורה והילד, נכון שכאשר מדובר בתחום עיצוב החדר אנו רוצים את הטוב ביותר עבור ילדינו, אבל גם לפרטים נוספים צריך לשים לב. החדרים צריכים להיות מעוצבים בצבעים שלווים ובהירים, גם ריצוף של חדרי נוער יכול להיות שונה משאר הבית. כשחושבים על האביזרים הנמצאים בתוך חדרי ילדים, רצוי שגם הם יהיו נעימים ורגועים, כדי להשרות אווירה טובה. חדרי נוער יכולים להיות מקום נעים ונוח ובאותה מידה ההפך לגמרי, לכן דרושה מחשבה שקולה כשמדובר בהם ולא לדבוק בפזיזות, וגם בעיצוב חדרי נוער צריך לחשוב היטב.

 

עיצוב החדר

עיצוב חדרי ילדים זה תענוג גדול לעצב אותו, ולפעמים מרוב רעיונות כבר לא יודעים מה לעצב ואיך, לכן לפני שמגיעים לעיצוב חדרי ילדים כדאי לשבת ולחשוב בדיוק מה נחוץ ומה כדאי שיהיה בחדר הילדים, אם זה עיצוב עבור ילד או עיצוב עבור ילדה כמובן שזה שונה בכל אחד מהחדרים.

אם אתם מוצאים עצמיכם מבולבלים ולא יודעים מהו עיצוב חדרי ילדים הטוב ביותר עבורם, כדאי לקבל ייעוץ מאנשים המתמחים בתחום,ניתן למצוא את השירות בבן איתי ובכל רשתות השיווק והם יוכלו להמליץ לכם על עיצוב חדרי ילדים, ארונות הזזה ופינות עבודה, באופן מקצועי ואמין והמתאים ביותר עבור ילדיכם.
הבנות תמיד ירצו עיצוב נעים יותר עם צבעים רכים : וורוד, סגול, ועוד ואילו הבנים ירצו צבעים חזקים יותר אם זה : כחול, ירוק, וכ’ו, כל אחד על פי בחירתו.

 

על עיצוב חדרי ילדים

כהורים אנחנו עושים הכל כדי להעניק לילדים שלנו את המיטב שבמיטב וכבר מגיל ינקות אנחנו שוקדים על משחקים חינוכיים, פעולות העשרה, תכנים מעצימים וכן הלאה. עם גדילת הילדים שלנו ובהגיעם לגיל ההתבגרות פוחתת השפעתנו עליהם עד שחרורם מהקן החמים של בית ההורים. בגיל ההתבגרות תפקידנו כהורים הוא לתמוך ולספק להם את הכלים המתאימים לגדילה והתפתחות, העשרה והעצמה. מטרתנו היא ליצור עבורם את המצע הנוח ביותר שיאפשר להם ללמוד ולגדול כהלכה. בבן איתי תוכלו למצוא מגוון חדרי ילדים. לפרטים לחצו

לא יודעים כיצד לבחור את הרהיט שאותו אתם מחפשים?

בואו לקרא את המאמרים שלנו בשביל להשכיל בתחום הריהוט!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com