חדרי ילדים | חדר ילדים דגם גיא | בן איתי

חדרי ילדים - חדר ילדים דגם גיא

אם יש מקום שהילדים שלכם הולכים לגדול בו ולבלות את רוב ילדותם הוא בחדר הילדים שלהם. המשמעות? משקיעים בחדר חזק ובעל נראות מרשימה לילדות צבעונית ונפלאה! חדר הילדים גיא הוא במידה רבה התגשמות חלומם של הילדים ושלכם: נראות מנצחת המשלבת גם פונקציונאליות בכל פינה.

החומר מיוצר ממלמין יצוק – מה שאומר שאתם נהנים מרהיטים חזקים עם אלמנט של אנטי-שריטות.

המשמעות העיקרית היא שההשקעה שלכם הולכת לשרת אתכם ואת הילדים שלכם לטווח הארוך, וכי לא מדובר בהשקעה שאינה נבונה. איכות חומרי הגלם נוכחת בכל חלק בחדר – החל מהארון,

דרך המיטה ועד שולחן העבודה. עובי הדפנות 28 מילימטר, ואתם נהנים מרהיטים שיכולים לשאת משקלים כבדים.

בעת שמדובר על אלמנטים של פרזול, הרי שלא אחת אתם שומעים את המגירות בחדרי הילדים נטרקות. בחדר הילדים גיא, ישנו מנגנון של מגירות בטריקה שקטה, כך שאתם, וגם הילדים, זוכים בחלל הבית והחדר בשקט. 
הארון בחדר הילדים מגיע עם מסגרת 28 מילימטר, רגליות מניקל, ועם אפשרות להגיע במידות המתאימות לכם על פי הצרכים המשתנים שלכם בחדר הילדים.

המיטה הינה מיטה בגודל של מיטה וחצי, תוך שנשמרים גם בה עיצובים בקווים נקיים מאד שמתאימים לכל שכבת גיל, ויהיו רלוונטים לעוד המון שנים. המיטה מגיעה עם אפשרות לשילוב של ארגז לאחסון.

חלק בלתי נפרד מחדר הילדים גיא שמור לפינת העבודה בו. בחדר הילדים חשוב להעניק מקום גם לתחביבים, לזמן הפנוי וכמובן שלהשלמת מטלות מהמסגרות החינוכיות.

בפינת העבודה יוכלו הילדים למצוא את הפינה השקטה שלהם ולבצע את המוטל עליהם. חדר העבודה כולל שולחן מרווח שאליו מצטרפים גם פתרונות אחסון שונים.

מעוניינים לקבל פרטים? לחצו עכשיו
שתף דף img img

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com