חדרי נוער | חדר נוער אלמוג 2 | בן איתי

חדרי נוער - חדר נוער אלמוג 2

לכל מי שחשב שפונקציונאליות זה האלמנט היחד שחשוב בחדר שינה לנוער...  אנו שמחים להציג בפניכם את חדר נוער אלמוג 2 אשר מכיל בתוכו את שלל הפטרונות העיצוביים כולל פונקציונאליות מלאה. מדובר על חדר עם עיצוב חדשני ומתקדם שישרת נאמנה את הילד שלכם.

חדר הנוער אלמוג 2 מיוצר ומורכב מהחומרים האיכותיים ביותר בעולם הריהוט: מדובר על עץ מלמין יצוק – על פורמייקה המשודכת לחומר העיקרי, וכך לא ניתן להפריד בין השניים. כמו כן, מדובר על דפנות 56 מילימטר, ועל מכלול שלם של חומרים איכותיים וחזקים על מנת להבטיח רהיטים שישרתו אתכם לטווח הארוך ביותר. כמו כן, עבודת הפירזול מושובחת ואיכותית השומרת על האלמנטים של המתכת המשולבים בארון, וכאן מדובר על מגירות בעלות מנגנון של טריקה שקטה.

ארון הבגדים יכול להשתנות במידותיו על פי הצרכים שלכם וההזמנה האישית שלכם. מדובר על ארון המשלב בתוכו יחידת טואלט, מגירות ומראה גדולה. מדובר על פתרון נפלא ופונקציונאלי לחדרים קטנים של נערים, ומתבסס על העיקרון all in one. המיטה בחדר הינה מעוצבת, וגם היא מגיעה בגודל על פי הזמנתכם ובחירתכם בלבד. כמו כן, ניתן לשדך למיטת הנוער ארגז מצעים או אופציה למיטה נפתחת.

גם פינת העבודה בחדר בעלת ערך משמעותי בכדי להעניק לילדכם את הפתרונות המתאימים ביותר, גם כאן מדובר על פינת עבודה המגיעה בגודל המתאים לכם. השולחן בחדר הנוער אלמוג 2 משלב יחידה של מדפים. יחידות המדפים מצד אחד מעניקות פתרון שימושי, ומצד שני מאפשרות לכם גם להנות מאלמנט עיצובי נוסף.

מעוניינים לקבל פרטים? לחצו עכשיו
שתף דף img img

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com