חדרי נוער | חדר נוער אלון | בן איתי

חדרי נוער - חדר נוער אלון

חדר הנוער אלון מעניק אווירה נקיה, תוך דגש על קווים נקיים ועיצוב מעודן. אנו מעניקים תשומת לב רבה לחדרי הנוער שלנו, תוך מתן דגש רב על עיצוב המשלב בתוכו פונקציונאליות.

החומר ממנו מורכב חדר הנוער אלון, הוא MDF – העץ התעשייתי, הבנוי מנסורת ואבק שיוף. הצביעה של החדר בוצעה על ידי צביעה אטומה.

אנו דואגים להעניק לכם את הרהיטים האיכותיים ביותר ועושים זאת באמצעות חומרי הגלם האיכותיים, החזקים ואלו המספקים את היציבות הרבה ביותר. בחדר הנוער אלון אנו הענקו תשומת לב גם לסוגיית הפרזול, ועל כן מותקנות בחדר זה מגירות בעלות מנגון של טריקה שקטה.
הארון בחדר הנוער אלון משלב דלתות ומגירות חיצוניות, ומגיע במידות שונות על פי ההזמנה האישית שלכם. הארון מאופיין בקו עיצובי נקי ועדין.

העיצוב העדין הינו יתרון רב, שכן מדובר על עיצוב ניטרלי שיכול לשמש את הנוער גם לטווח הארוך. שולחן העבודה אלון הינו מובנה וכולל שילוב של 4 מגירות המאפשרות איחסון רב ומקסימלי, ובנוסף גם ישנה כוורת על הקיר שהתכלית שלה למנוע עומס ופיזור של חפצים שונים.

המיטה בחדר השינה הינה בגודל 1.20, וכמובן שיש לכם האפשרות להנות ממיטות בגדלים שונים על פי הזמנתכם.

המיטת נוער אלון נפתחת למיטה נוספת, ואם לא די בכך, הרי שישנן גם שתי מגירות נוספות לאחסון. כמו כן, מצורף לחדר גם טואלט – שהינו שימושי לכל נערה מתבגרת.

מעוניינים לקבל פרטים? לחצו עכשיו
שתף דף img img

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com