חדרי נוער | חדר נוער אלמוג | בן איתי

חדרי נוער - חדר נוער אלמוג

מי אמר שחדר הנוער של ילדכם צריך להיות חדר פונקציונאלי בלבד? אנו שמחים להעניק לכם את בשורת העיצוב העדכנית ביותר עם חדר הנוער אלמוג. מדובר על הרבה יותר מחדר שינה, אלא בעיקר על חוויה ואווירה ייחודית הנוכחת בחדר הנוער של ילדכם.

חדר הנוער אלמוג מיוצר ומורכב עבורכם מהחומרים האיכותיים ביותר: מדובר על מלמין יצוק – על פורמייקה המשודכת לחומר העיקרי, וכך לא ניתן להפריד בין השניים. כמו כן, מדובר על דפנות 56 מילימטר, ועל מכלול שלם של חומרים איכותיים וחזקים על מנת להבטיח רהיטים שישרתו אתכם לטווח הארוך ביותר. כמו כן, בעת שמדובר על הפירזול, מדובר על אלמנטים של מתכת המשולבים בארון, וכאן מדובר על מגירות בעלות מנגנון של טריקה שקטה.

ארון הבגדים בחדר משתנה במידותיו על פי הצרכים שלכם וההזמנה האישית שלכם. מדובר על ארון המשלב בתוכו יחידת טואלט, מגירות ומראה גדולה. מדובר על פתרון נפלא ופונקציונאלי לחדרים קטנים של נערות, ומתבסס על העיקרון all in one. המיטה בחדר הינה מעוצבת, וגם היא מגיעה בגודל על פי הזמנתכם ובחירתכם בלבד. כמו כן, ניתן לשדך למיטת נוער + ארגז מצעים או אפשרות למיטה נפתחת.

פינת העבודה בחדר חשובה גם היא, ועל מנת להעניק לכם פתרונות המתאימים לכם במיוחד, גם כאן מדובר על פינת עבודה המגיעה בגודל המתאים לכם. השולחן בחדר הנוער אלמוג משלב יחידה של מדפים. יחידות המדפים מצד אחד מעניקות פתרון שימושי, ומצד שני מאפשרות לכם גם להנות מאלמנט עיצובי נוסף.

מעוניינים לקבל פרטים? לחצו עכשיו
שתף דף img img

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com