חדרי נוער | חדר נוער יונתן | בן איתי

חדרי נוער - חדר נוער יונתן

חדר הנוער יונתן מאפשר לכם להנות מעיצוב חדשני ומדליק, לצד חדר נוער פרקטי, מרווח ונוח. אנו שמחים להעניק לכם איכות ללא פשרות, כך שהחומרים מהם בנוי חדר הנוער הינם חומרים איכותיים שמבטיחים לכם חדר עמיד לעוד המון שנים.

חדר הנוער יונתן מיוצר ממלין יצוק, כאשר מדובר על דפנות 56 מילימטר. חדר הנוער מבוסס על חומרים איכותיים, שיספקו לכם יציבות ויכולת תמיכה של משקלים כבדים.

חדר הנוער מגלם בתוכו גם עיצובים המבוססים על פריזול – שילוב מתכת, בפורמט של מגירות עם טריקה שקטה, כך ששום רעש לא יפר את שלוותכם ואת השקט בחלל הבית והחדר.
מדובר על חדר שמשלב גם פינת עבודה להכנת שיעורי הבית או טיפוח התחביבים, וכך ישנו שולחן עבודה גדול, עם במה של מגירות שניתן להשמיש כשידת לילה ליד המיטה. הצבעים משתנים וניתנים לבחירה על ידכם על פי טעמכם האישי. פינת העבודה מעוצבת בסגנון ייחודי ומעוטרת ברגל מעוצבת. כמו כן, ישנן יחידות של מדפים בשילוב של קלפה, המאפשר לכם אחסון מירבי, תוך ששומרים על קו עיצובי בוגר ונקי.

המיטה מגיעה בקו נקי ובוגר, ויחד עם זאת עם עיצוב חדשני ומדליק. המיטה הינה מיטה בגודל מיטה וחצי, אך ניתן לקבל אותה במידות שונות על פי הצרכים שלכם. כמו כן, ישנה אפשרות לשלב ארגז מצעים או מיטה נפתחת. בנוסף, אתם מקבלים גם מזרון לבחירה. אם לא די בכך, גם ישנה עגלה המאפשרת שימוש נוח במחשב, הכנת שיעורי הבית או אפילו לארוחת בוקר במיטה. עוד פרטים על מיטת נוער יונתן לחץ כאן!

הארון בחדר גם הוא מגיע במידות שונות המשתנות על פי הצרכים שלכם. העיצוב של הארון משלב בתוכו אלמנטים חדשניים, קו עיצובי נקי ואסתטי ובעיקר נראות מנצחת.

מעוניינים לקבל פרטים? לחצו עכשיו
שתף דף img img

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com