חדרי נוער | חדר נוער שירה | בן איתי

חדרי נוער - חדר נוער שירה

עם חדר הנוער שירה, מובטח לכם חדר מלודי ונעים במיוחד!

את השירה הזאת, בהחלט אי אפשר להפסיק! חדר הנוער מבוסס ומורכב מחומרים איכותיים, וזאת על מנת לאפשר לכם להנות מהרהיטים שתרכשו לטווח הארוך.

ההשקעה הממוקדת שלכם כעת הינה השקעה מושכלת ונבונה, שכן מדובר על חדר המורכב מ-MDF  שהוא עץ תעשייתי, המורכב משאריות וערבוב של מספר חומרים: נסורת, אבק שיוף וסיבי התאים.

כמו כן, מדובר על צביעה אטומה עם ידיות אינטגרליות. בכל הנוגע למשקלים כבדים – הרי שאתם יכולים להיות שקטים, שכן מדובר על רהיטים חזקים התומכים משקלים לא קטנים כלל.

בכל הקשור לפירזול, גם כאן הושקעה מחשבה, והילדים שלכם זוכים בחדר נוער חכם עם מנגנון של מגירות בטריקה שקטה. הארון בחדר הינו ארון המגיע עם יחידות איחסון של כוורת, וכך ניתן להנות מווייב חדשני וצעיר. כך, אתם זוכים גם במראה נקי וחיוני, וגם בפונקציונאליות נפלאה. 
המיטת נוער בחדר הינה מיטה שנפתחת למיטה נוספת, ואם לא די בכך, גם ישנן מגירות המשמשות לאיחסון – כך שכל הזמן ישנה מחשבה סביב פונקציונאליות. כמו כן, ניתן להנות מהפאן העיצובי עם ראש המיטה שמגיע בעיצוב מקורי במיוחד.

בחדר העבודה שירה ישנו גם מקום נכבד לפינת העבודה, שבה יוכלו הילדים שלכם לאחסן את כל החפצים היקרים להם גם מהמסגרות החינוכיות וגם פריטים אישיים שונים.

פתרונות האחסון בחדר זה גמישים ומתבססים על בחירתכם, כך שתוכלו להנות משידה על הריצפה או פתרונות אחסון המשתלבים על הקיר.

מעוניינים לקבל פרטים? לחצו עכשיו
שתף דף img img

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com