איך לעצב נכון את הפנים שיתאים לחוץ?

איך לעצב נכון את הפנים שיתאים לחוץ?

מעוניינים לחדש את מראה החדר? באפשרותכם לעשות זאת די בקלות, ללא מאמצים מיותרים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור טפט מתאים, ולהדביק על הקיר. תהיו בטוחים שבעזרתם של טפטים, חדר הילדים יהפוך למלא בשיק וסטייל.

עיצוב חדר הילדים זו אחת המשימות הכיפיות ביותר עבור הורים. מלבד הרצון לשמח את ילדיכם בחלל מעשיר, מפנק ובטוח, זה המקום בו הם יכולים לתת ביטוי לכישוריהם ולשלב צבעים, טקסטורות וסגנונות באופן יצירתי. עיצוב חדר הילדים מאפשר לילדים גם להיות הם עצמם בתוך המרחב שהוכן עבורם וליהנות ממוקם מפלט אשר מייצג אותם ומשקף את אישיותם. עם זאת, מרוב רצון טוב, לעיתים יש לנו שפע של רעיונות וקשה לנו להתמקד ועל כן לא פעם אנו נזדקק למעט עזרה והכוונה. אולם באופן כללי, אם הנכם מחפשים דרך פשוטה לעיצוב וחידוש מראה החדר, לידיעתכם, טפטים יהיו התוספת הנכונה.

חדר שגדל עם הילד – אחד הכללים החשובים בעיצוב חדרי ילדים

כאשר מעצבים חדרי ילדים יש לקחת בחשבון כי תחומי העניין שלהם משתנים ככל שהם גדלים ועל החדר המעוצב לגדול איתם במקביל. לכן יש לבחור רהיטים בצורה חכמה ונכונה על מנת שלא תידרשו לתחלופה מרובה ובעיקר לחשוב על העתיד. וכמובן שאם רוצים להתאים את החדר לאופיו של הילד ולא לעצב עוד סתם חדר סולידי ללא אמרה אישית, ניתן לעשות זאת בעזרתם של טפטים ייחודיים לחדרי ילדים. היתרון בטפטים הוא שאפשר להדביק אותם בקלות על הקיר וגם להסיר אותם בקלות. כך כשהילד גדל והם אינם מתאימים, קיימת אפשרות להחליף אותם ולעשות שימוש בדגמים אחרים.

איך בוחרים טפטים מתאימים?

בחירת טפטים ייחודיים לחדרי ילדים זו משימה מאתגרת, אולם ניתן לבצע אותה בקלות ותוך התייחסות לסגנון העיצוב השולט בחדרו של הילד. היות ואף ילד אינו דומה למשנהו, עיצוב חדרי ילדים הוא רב גוני ויש המון סוגים של חדרי ילדים מעוצבים.

ישנם חדרים אשר מעט יותר ססגוניים, בעוד שאחרים הרבה יותר סולידיים. כמובן שהדבר תלוי באופיו של הילד ובמידת ההשקעה שלנו ההורים. את הטפטים כמובן יש להתאים לקו העיצובי, אולם במידה והריהוט שנבחר הוא צבעוני, רצוי לבחור בטפטים עם דגמים מעט יותר רגועים ולהיפך – כאשר העיצוב יותר רגוע ושקט, אפשר להכניס מעט צבע ועניין לחדר בעזרתם של הטפטים שבוחרים.

בכל מקרה, חשוב שהצבעוניות תהיה יותר עדינה מאשר סוערת על מנת שהחדר יהיה כמה שיותר מרגיע ונעים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com