איך תעצבו מחדש את חדר הילדים שלכם?

איך תעצבו מחדש את חדר הילדים שלכם?

כמה טיפים קטנים לעיצוב הבית:

לא משנה כמה תפנקו את עצמכם, תמיד תרצו לפנק עוד יותר את הילדים שלכם. אתם מעניקים להם את הטוב ביותר דרך קבע וכך גם עם עיצוב חדרם שעליו את עמלים בימים אלו. את שדרוג ועיצוב חדרם מחדש תוכלו לעשות לבדכם, אך מומלץ דווקא לעשות עם מומחים בתחום שיכולים להמליץ לכם על רהיטים נבחרים התורמים לעיצוב, לצד אלמנטים קישוטיים אחרים. אז איך מעצבים מחדש את חדר הילדים שלכם עם רהיטים וגם עם הדפסה על קנבס?

עיצוב באמצעות רהיטים

כנראה שרהיטים חדשים הם לא הדבר הראשון שתחשבו עליו כשתחשבו על עיצוב חדר הילדים שלכם, אך לא תאמינו עד כמה הם תורמים לנראות החדר. לא רחוקים כלל הימים בהם מטרת העל של הרהיטים הייתה פונקציונלית: כזו שתשרת את הילדים ותו לא. כיום, כבר לא צריך להתפשר ודבר אחד לא בא על חשבון האחר. כך, אתם יכולים לשדרג את החדר הילדים עם רהיטים חזקים מצד אחד, אך גם כאלו שיתרמו המון לנראות חדרם של היקרים לכם מכל.

עם אילו רהיטים ניתן לעצב את החדר?

עולם הרהיטים הוא עולם שלא מפסיק לחדש ולרגש ומי שיוצא מכך נשכר הוא אתם. יש לכם אינספור אפשרויות של רהיטים שדרכם תוכלו לעצב את החדר מחדש וגם ליהנות מפתרונות אחסון, ישיבה ולינה. אז עם אילו רהיטים כדאי לעצב את החדר? ראשית, השקיעו במיטה. בחדר ילדים, כמו בכל חדר אחר, המיטה היא בעלת נוכחות רבה כך שחשוב שהמיטה תהיה מעוצבת היטב ותאיר את כל החדר.

כמו כן, תוכלו לשלב בחדר כוורת פתוחה: כזו שגם תעניק לילד פתרונות אחסון מתקדמים וגם תוכל לתרום רבות לטון העיצובי בחדר. רהיטים נוספים התורמים עיצובית הם ארון הזזה מתקדם ופינות עבודה. כן, הטון העיצובי בחדר הילדים מוכתב על ידי הרהיטים!

אלמנטים קישוטיים נוספים

הדפסה על קנבס היא דרך נוספת לעצב את חדר הילדים שלכם. הדפסה מסוג זה מאפשרת לכם לקשט את הקירות בחדר כפרי הדמיון: בוחרים דמות מפורסמת או תמונה משפחתית, מדפיסים על הקנבס ותולים בחדר. כך, החדר מעוצב בעיצוב אישי המותאם אליכם!

בשורה התחתונה

ישנם הרבה דרכים לעיצוב חדר הילדים שלכם, קחו בחשבון שלא הכל תלוי במחיר. פשוט תתפסו כיוון ותלכו עם התחושות שלכם, כל פרט קטן (אפילו תמונה) יכול לעשות שינוי גדול!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com