ארון הזזה עם מראה | בן איתי ארונות הזזה

ארון הזזה עם מראה

הגיע הזמן להחליט: האם כדאי לשלב מראות על ארונות הזזה:

מפעם לפעם אתם מחדשים את הרהיטים בבית שלכם וכך משדרגים מיטות ילדים אל מיטות נוערומחליפים את ארונות הדלתות לארונות הזזה. רגע לפני שאתם מתכננים את ארון החלומות שלכם, מה דעתכם על לשלב מראות על דלתות הארון? איש מקצוע יסייע לכם לתכנן את הארון הפונקציונאלי ביותר עבורכם, תוך שהוא יציג לכם את היתרונות והחסרונות של שילוב מראה על הארון:

מצד אחד, אין עוד מקום טוב יותר לשלב עליו מראה מאשר על ארונות הזזה

לא ניתן לחשוב על מיקום אידיאלי יותר לשלב בו מראות מאשר על הארון שלכם. למעשה, מדובר על מיקום אסטרטגי של ממש. מעטים האנשים שבוחרים בקלות מה הם ילבשו לפני יציאתם מהבית, והמציאות היא שרבים מודדים כמה מלתחות שונות רגע לפני שהם עושים את הבחירה האחת שלהם. המשמעות היא שכל סט שהם מודדים מגיע אל המראה על מנת לבחון את הלוק. עם שילוב המראות על ארונות ההזזה שלכם אתם יכולים להחליף מלתחות שונות בקלות מבלי צורך להתנייד אל האזור בבית שלכם בו המראה נמצאת. גם אם ברשותכם חדרי ארונות וגם אם ברשותכם רק ארונות, הרי ששילוב המראה על דלתות הארון הוא השידוך האידיאלי.

מצד שני, איך נמנעים מסימני האצבעות על המראה?

כידוע, לכל מטבע יש שני צדדים. שילוב המראות על ארונות ההזזה שלכם מנגיש לכם איכות חיים של ממש, אך דורש מכם לפתוח ולסגור את דלתות הארון בזהירות רבה. הסיבה? סימני האצבעות על המראות. כל עוד אין לכם מראות על הדלתות, אתם יכולים להזיז את הארון ללא כל הגבלה או חשש כי הדלתות של ארון ההזזה יתלכלכו. מה קורה בעת שיש לכם מראות? סימני האצבעות שלכם ניכרים על המראה וכך עליכם לנקות אותה לעתים קרובות. שימו לב כי ניתן למזער את סימני האצבעות עם תשומת לב רבה שתעניקו בעת הפתיחה: השתדלו להצמיד את האצבעות שלכם לקצה הדלת ולא להניח את האצבעות על המראה בעצמה.

הפתרון: גם מראה בודדת יכולה לענות לכם על הצורך

ארונות הזזה מאפשרים לכם ליהנות מאיכות חיים של ממש – גם עיצובית וגם פונקציונאלית. תוכלו ליהנות משימוש נוח ויעיל יותר עם שילוב המראות על הדלתות. אם גם אתם חוששים ממראות שעליהן סימני אצבעות, תמיד תוכלו למצוא את העמק השווה ולשלב רק מראה אחת שגם היא יכולה להספיק. פתרון של מראה אחת במקום כמה מראות אידיאלי בעיקר אם מדובר על חדרי ילדיםבעוד לכם יהיה קל יותר לשלוט על פתיחה וסגירה של הארון עם מינימום מגע במראה, הילדים מטבע הדברים מעניקים תשומת לב פחותה לעניין ועל כן כדאי לשלב על ארונם מראה אחת בודדת.

 

ארונות הזזה – לא רק בחדר הארונות שלכם

שימו לב כי ארונות ההזזה לא מתאימים רק לחדרי שינה של הורים, חדרי נוער או חדרי ארונות: ניתן ליהנות מארונות ההזזה גם במשרד בו אתם עובדים. ארונות שכאלו תורמים רבות לעיצוב החלל עם טון יוקרתי ורך, תוך שאתם יכולים לשלוף בקלות מסמכים שונים שיש לכם צורך בהם. יתרון נוסף? מנגנון הטריקה השקטה שבזכותו לא מפריעים לעבודתם של יתר העובדים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com