ארונות של בן איתי – ארונות איכות ואסתטיקה

ארונות הזזה

ארונות של בן איתי – ארונות איכות ואסתטיקה

אם אתם מחפשים ארונות בגדים לבית, אתם רוצים לבחון היטב את האפשרויות העומדות בפניכם בטרם תחליטו על הארון המתאים לכם ביותר. על אף שנראה כאילו מדובר בנושא איזוטרי, סוג הדלתות של הארון יכול להשפיע מאוד על תחושת הסדר בחדר בו יותקן הארון, על נוחות השימוש בארון ועל אופי ההשתלבות שלו במרחב החדר. באפשרותכם לבחור בין ארון עם דלתות ציר, או ארון עם דלתות הזזה. דלתות ציר מתאימות יותר לחדר הורים ומבוגרים, בעוד שדלתות הזזה מתאימות יותר לחדרי ילדים, אם כי דלתות הזזה הן תמיד האפשרות המועדפת בכל הקשור לנוחות תפעול, ושמירה על סדר בחדר.

מגוון רחב של ארונות הזזה בגדלים, עיצובים וסגנונות שונים

אנשים רבים נוטים להשאיר את דלתות הארון פתוחות, ואלו חודרות אל תוך המרחב של החדר, מפריעות לתנועה בו, ואם יש ילדים בחדר, אז גם מהוות מקור לסכנה. ארונות הזזה הם בהחלט האפשרות העדיפה, בעיקר לאור השיפורים הטכנולוגיים שהוכנסו לארונות אלה בשנים האחרונות, שיפורים המאפשרים תנועה קלה וחלקה של דלתות ההזזה. אם אכן זה הוא סוג הארונות שאתם מחפשים, ארונות הזזה של בן איתי יכולים לספק לכם את המגוון הרחב ביותר בהיבטי עיצוב וגודל. ארונות הזזה של בן איתי מגיעים במגוון רחב של צבעים ועיצובים, עשויים עץ מלא או עץ סיבית לבחירתכם, ובמגוון רחב של גדלי ארון, רוחב דלתות, סוג דלתות, דלתות מראה או דלתות עץ וכדומה.

בחירת המבנה הפנימי של הארון

בבחירת ארון ההזזה המתאים לכם, כמובן שהשיקול הראשון שיש לקחת בחשבון הוא שיקול הגודל, ועל הארון להתאים במדוייק לשטח העומד לרשותו בחדר. מעבר לכך, עליכם לשקול את סידור הבגדים האהוב עליכם, ולהתאים את הארון בהתאם לכך. כך למשל, אם אתם נוטים לתלות חולצות צווארון ולא לקפל אותן על מדפים, ייתכן שתרצו ארונות הזזה של חברת בן איתי עם שטח תלייה גדול. אם אתם רוצים לחסוך שטח קיר בחדר, תוכלו להזמין ארון עם דלת הזזה שהיא גם מראה, ובכך לחסוך את הצורך לתלות מראה נפרדת על קיר אחר.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com