ארונות הזזה – בן איתי - ארונות הזזה לכל המשפחה

ארונות הזזה – בן איתי

ארונות הזזה של בן איתי – ארונות איכות ואסתטיקה.

זקוקים להקלה בעומס הצפיפות בבית והפיכתו למרווח יותר? החלפת הארונות שלכם בארונות הזזה כמו אלו של בן איתי יצרו עבורכם בדיוק את החוויה הזו. כפי שתוכלו לראות זה אפשרי בכל חדר, אך הרווח שייווצר יהיה שונה והוא תלוי בסוג החדר בו מוצב הארון. על כל פנים, החלפת הארונות שלכם בארונות הזזה היא פעולה שתמיד תחסוך לכם מקום אך לא בעצמה זהה בכל חדר וחדר.

סוג החדר המומלץ להתקנת ארונות הזזה

על מנת להזמין מחברת בן איתי ארונות הזזה, חשוב לאתר בחדר המיועד קיר חציבה: זהו קיר עבה, שמאחוריו אין חדר סמוך, ובוודאי שלא חדר הנמצא בבית השכנים. במקום זאת, ישנם מרחבים עבים וגדולים של בטון. בקיר כזה ניתן לחצוב פיר בצורה ובמידות של ארון ההזזה, ולאפשר לחברת בן איתי לקבוע שם ארון. התוצאה: דלתות הארון והקיר שלכם נמצאים באותו ציר ייחוס בדיוק, מה שחוסך לכם לגור בבית בו הארון גוזל נפח מהדירה שלכם. הוא יהיה מקובע לקיר ויאפשר לכם גישה נוחה אליו.

עצות להתקנת ארון הזזה בחדר ללא קיר שניתן לחצוב בו

העצה הראשונה היא לרכוש ארון עם עומק קטן: ממד עומק קטן ממזער נזקים, ולא גורע מכם מקום רב בחדר. ארון ציר סטנדרטי היה גובה מכם מקום רב הרבה יותר. יחד עם זאת, על מנת ליהנות מארון גדול ורחב באמת, חשוב לדאוג לרכישת ארון ארוך ככל הניתן ורחב ככל הניתן: אם זה אפשרי, יש לעטוף בארון הזה את הקיר כולו על מנת ליצור מקסימום בשני הממדים אורך ורוחב, לאחר הקטנה כפויה של ממד העומק, בשל העדר מקום לחצוב בו.

עיצוב ארונות הזזה

ארונות הזזה צריכים להיות מעוצבים על פי אמות מידה של אדריכלים ומעצבי פנים. בחנות של בן איתי תוכלו למצוא את מיטב העיצובים שיתאימו לכל סוגי החדרים. חשוב להתייעץ עם צוות החנות אודות המראה החיצוני של ארון ההזזה שלכם על מנת לבחור במוצר מספר אחד עבור הבית שלכם, כזה שישפר את המראה שלו לאין ערוך.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com