בן איתי ארונות הזזה וארונות לחדרי ילדים

ארונות לחדרי ילדים

החוקים הבסיסיים של רכישת ארונות לחדרי ילדים:

רבים מאיתנו נתקלים מדי כמה בשנים בצורך הדחוף לבצע רכישת ארונות לחדרי ילדים. מדוע רכישת ארונות עבור ילדינו הפכה לנושא כה חשוב בשנים האחרונות? ובכן, הכל עניין של עיצוב חוות דעת הקהל על ידי מובילי דעה כאלה ואחרים. רכישת ארונות לחדרי ילדים הפכה בשנים האחרונות להיבט מכריע ביותר בעיצוב הבית וזאת משום שאלפי פרסומים שונים של אנשים הנחשבים בישראל ל – “מובילי דעה” נכנס לעניינים והחלה להניע את הענף הזה של רכישת ארונות לחדרי ילדים רכישת ארונות לחדרי ילדים. בשל כך קמו להם אלפי מתחרים שונים המציעים לציבור הרחב את האפשרות הקורצת של רכישת ארונות לחדרי ילדים אך לא ברור כלל וכלל מי הם והאם הם טובים או אמינים בתחום ייצור הארונות בישראל. במידה וגם אתם נתקלים בשאלות הללו תקראו נא את המדריך שלפניכם ותוכלו לדעת יותר על הנושא של רכישת ארונות לחדרי ילדים.

החוקים הבסיסיים של רכישת ארונות לחדרי ילדים:

  1. ארונות לחדרי ילדים יש לזכור הם ארונות איכותיים – משמע, ארונות שכדאי מאוד להשקיע בהם גם אם מדובר בסכומים גבוהים וזאת משום שהם נמצאים בחדר הילדים ואנו דואגים לביטחונם של הילדים.

  2. ארונות הזזה או ארונות פתיחה לחדרי ילדים צריכים להיות בנויים מחומר מיוחד ולא מכל חומר. כיוון שילדים הם משתוללים ורצים ומשחקים חשוב -שארונות בחדר שלהם יהיו מותאמים במיוחד עבור כל “ההפתעות” הללו. לדוגמה, פינות חדות מדי בקצות הארון, או כל מיני דברים בולטים שיכולים להזיק להם. יתרה מכך , חשוב מאוד לוודא שעל אותם ארונות לחדרי ילדים יהיו גם מראות כדי שהילדים יוכלו לראות עצמם בראי ולהתלבש מולו.

  3. על אותם ארונות לחדרי ילדים להיות גם בעלי הרכבה פשוטה. ארונות לחדרי ילדים רבים מגיעים עם מנגנוני הרכבה מסובכים ובשל כך הופכים לנטל על יושבי הבית. לא תמיד פשוט להרכיב ארונות בבית, ולכן מומלץ להיעזר בצוות הרכבה של החברה ממנה הזמנתם את הארון.

סיפריות מעוצבות ניתן להתאים לחדרים שונים בבית. כמובן שיש להתחשב בקריטריונים שונים בשאלה היכן הוא המקום הטוב ביותר להציב ספרייה. הדבר הראשון שיש להתחשב בו הוא הגודל של הספרייה והגודל של החדר או החלל בו רוצים לשים אותה. מעבר לכך, יש להתחשב בעיצוב הכלל של סיפריות מוזלות ולעיצוב הכולל של החדר בו רוצים למקם אותם. למשל, ספריה שבנויה מעץ בהיר מאוד לא תתאים לחדר בו יש אך ורק רהיטים כהים.

דבר נוסף שיש להתחשב בו כאשר חושבים היכן בבית כדאי להציב סיפריות מוזלות הוא היופי של הספרייה. ספרייה לא כל כך יפה לא כדאי להציג במקום מרכזי כמו הסלון אלא במקום צדדי יותר ופחות בולט בבית. כמו כן, אם לסיפריה אין ארונות ואם יש בה מקום לתצוגה של חפצי נוי כדאי לבחור את הקישוטים המתאימים ביותר שאותם ניתן וראוי להציב על אותן סיפריות מוזלות.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com