בן איתי ארונות הזזה - ארונות מוזלים

ארונות מוזלים

הדרך לעצב נכון ובצורה שימושית בחדר בו אנו מבלים רבות:

ארונות הזזה מוזלים לאו דווקא שהם לא איכותיים, כמובן שכדאי לבדוק את הארונות הללו לפני ביצוע הרכישה, לעיתים ניתן למצוא ארונות מוזלים של בן איתי במחירים שונים ולהינות מהם כמו בארונות אחרים.

החדר שלנו הוא מקום בו אנו מבלים מספר שעות בכל יום. חשוב לציין שבדרך כלל חדרי הילדים והנוער הם חדרים מיוחדים ומתאימים בדיוק עבורם ולכן כל נושא העיצוב בחדר הילדים יכול להיות קריטי. אחד הפריטים הקיימים בחדר ילדים הוא ארונות.

כיום ניתן למצוא ארונות מוזלים המאפשרים לנו לאחסן משחקים, בגדים ועוד. ארונות מוזלים מחד, תפקידם להעשיר את חדר הילדים מבחינה עיצוב ומאידך, ארונות מוזלים ממלאים תפקיד פרקטי ושימושי בחדר הילדים שלנו, קיימים סוגים רבים של ארונות, ניתן למצוא ארונות מוזלים לא רק לחדרים, יש ארונות מוזלים גם לחדרי הבית השונים, לא חייבים לקנות את הארון היקר ביותר ניתן למצוא גם ארונות מוזלים אשר ישמשו אותנו לאורך זמן.

כאשר אנו פונים לבחור ארונות שונים בין אם מדובר בארונות לכל הבית או ארונות לחדרי ילדים, אנו צריכים לחשוב על שני התפקידים הללו ולהתאים אותם לחדרים בבית. כאשר אנו בוחרים ארונות מוזלים לחדרים, אנו צריכים לפני הכל, להתחשב בגודל החדר עצמו. אם מדובר בחדר ילדים קטן במיוחד, הרי שלהציב ארונות מוזלים גדולים ודומיננטיים אינם מתאימים, שהרי צריך להכניס גם מיטה, ולעיתים שידה, אז אפשר לבחור בארון קטן שמותקן על הקיר ,אך אם מדובר בחדר גדול יותר, הרי שנוכל לשחק קצת יותר עם האפשרויות ונוכל לעצב בצורה שונה ומתאימה.

שנית, נחשוב על העיצוב בחדר הילדים הארונות הללו יכולים לקחת חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של חדר הילדים שלנו. אפשר לבחור ארונות במגוון צבעים וסוגים, למשל צבעים בהירים שיעניקו תחושה נקייה ורעננה בחדר, או צבעים חומים שונים, שיכולים להשרות אווירה יוקרתית וחמה בחדר. חשוב לבחור ארונות מוזלים שנוכל להניח בהם חפצים שיהיו זמינים לנו בעת שהותנו בחדר הילדים, אך גם שיציגו איזו שהיא אמירה עיצובית שהייתם רוצים להעביר בחדר, שכן לפעמים גם אורחים שלכם ישהו בחדר זה.

ארונות מוזלים הן הדרך לעצב נכון ובצורה שימושית בחדר בו אנו מבלים רבות.

יש מחירים רבים למציאת ארונות שונים, לכל מטרה יש את הארון המתאים לה, ניתן למצוא גם ארונות מוזלים יותר לא חייבים לקחת את העיצוב היקר ביותר, לעיתים ניתן למצוא את אותם דגמים של ארונות במחירים מוזלים ולא צריך לשלם כפול על כך, ארונות מוזלים שונים נמכרים במגוון חנויות ועסקים המתמחים בתחום כזה או אחר של ארונות.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com