המדריך השלם לקניית חדרי ילדים

המדריך השלם לקניית חדרי ילדים

כל מה שצריך לדעת על רכישת חדרי ילדים מהמסד ועד הטפחות.

המסמך שיעשה לכם, הורים יקרים, סדר, ויסייע בבחירת חדר ילדים בוטיק המתאים לצרכיכם-אתם. להלן כל מה שצריך לדעת על רכישת חדרי ילדים מהמסד ועד הטפחות.

בחירת התשתית הבסיסית לחדר הילדים

הכוונה – לבחירת הריצוף, הווילונות והתקני האחסון הבסיסיים בחדר. חשוב לרכוש רכיבים עמידים המתאימים זה לזה גם מבחינה דקורטיבית. חשוב שהתקני הריצוף יהיו זהים להתקני הקירוי וייווצר עיצוב מנצח הנראה כבסיס לחדר ילדים. ניתן לבחור אריחי ריצוף טראסו, גרניט או פרקט. היתרון של כל אחד מהם: טראסו – עמיד בפני מכות ולחות, גרניט עמידה בפני לחות אך לא בפני מכות, ופרקט תלוי בחומרי הייצור שלו, אך בגדול ניתן לומר שגרניט או טראסו עמידים יותר ממנו. פרקט או עץ ניתן לשטוף רק עם חומרי ניקוי ייעודיים.

בחירת חיפויי הקיר בחדר

שלב זה במסמך המדריך השלם לקניית חדרי ילדים דן בבחירת האופן בו יעוטר הקיר בחדר. האופן הבסיסי ביותר הוא צביעה, אולם חדר ילדים יכול להכיל יותר מעוד קיר לבן. לכן, הרבה יותר פרקטי לרכוש טפטים לקירות מאשר להזמין צבע מקצועי שיצבע את הקירות המבוקשים.  ישנם טפטים המיועדים לחדרי ילדים ומכילים, בחלקם דמויות מצוירות או קומיות מעולמם התרבותי. בחלק מהמקרים – ניתן לצרוך פשוט טפטים יפים מבחינה גרפית, או טפטים מצוירים. סנכרון בין הטפטים לווילונות מבחינת העיצוב יכול להעשיר עד מאד את חדר הילדים שלכם.

בחירת התקני הישיבה והשכיבה בחדר

חשוב לבחור שולחן יצירה לחדר הילדים, מיטת יחיד נוחה עם קרש בטיחות, וכסאות חדרי ילדים. חשוב להקפיד לרכוש את הפריטים הללו רק בחנויות של חדרי ילדים על מנת לא לחשוף אותם לפציעות, ולהעניק להם רק מוצרים בטוחים וקלים לשימוש.

עיון בקובץ האחריות

חשוב לעיין ולוודא שיש אחריות על כל רכיבי החדר. יש לקרוא מה האחריות מכסה, ולכמה זמן בחודשים/שנים היא תקפה. הדבר יסייע בידכם לבקש שירות על חדר הילדים כאשר תזדקקו לכך. מומלץ לשמור, ללא קשר, על פרטי ההתקשרות עם החנות על מנת שתוכלו לשוב ולרכוש בה מוצרים עדכניים לחדר הילדים שלכם.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com