זה לא משחק ילדים: איך מעצבים את חדר ילדים?

זה לא משחק ילדים: איך מעצבים את חדר ילדים?

מיטה, ארון ופינת עבודה. מה עוד חשוב בחדר ילדים?

בכל מה שקשור לילדים שלכם, אתם רוצים להבטיח לא פחות מהטוב ביותר. כעת, מה שעומד על הפרק הוא עיצוב חדרי ילדים? רגע לפני שאתם מתחילים לתרגם את החלום העיצובי שלכם למציאות, חשוב לזכור כמה כללי בסיס לעיצוב מוצלח, איכותי וארוך טווח לחדר הילדים. מה חובה שיהיה בחדר?

נראות על זמנית מבטיחה רלוונטיות לטווח הארוך

המטרה היא ברורה: ליהנות מחדר הילדים החדש של ילדכם לכמה שיותר שנים. לא בכל יום מחליפים חדר ילדים, ועד שעושים זאת רוצים להבטיח כי הם יפיקו ממנו כמה שיותר ולכמה שיותר זמן. אם כן, הכלל הראשון הוא לבחור בנראות קלאסית של החדר. מדוע דווקא נראות קלאסית? בעוד ישנם טרנדים שעולים ויורדים, נראות קלאסית תישאר קלאסית תמיד וכך החדר ימשיך להיות רלוונטי בכל הקשור לעיצובו. הצוות המקצועי של חנות הרהיטים ישמח תמיד להמליץ לכם לדוגמא על מיטות ילדים בעלות קווים קלאסיים יותר, תוך שישנם גם דגמים מעט יותר מעוצבים אך הם עדיין נחשבים כבעלי קווים אלגנטים.

לא קניתם איכות, לא קניתם בכלל

הכלל הבא למעשה תקף לכל רהיט ולכל חדר שאתם מעצבים: אם לא קניתם איכות, לא באמת קניתם. אחד הדברים החשובים ביותר ברהיטים הוא להבטיח את איכותם. כמה פעמים קרה לכם שקניתם ארון שהתחיל אחרי זמן מה להתפורר? על מנת למנוע מעצמכם את עוגמת הנפש פעם נוספת, הבטיחו רהיטים איכותיים גם במעמד שדרוג חדרי ארונות וגם אם החלטתם להפתיע את הילדים שלכם עם חדרי נוער משודרגים. אל תתביישו לשאול את נציגי המכירות לגבי הרכב הרהיטים – הם ישמחו להשיב לכם, בעיקר בעת שמדובר על רהיטים איכותיים מאד.

רהיטים לילדים? רק רהיטים בטוחים

בעוד אתם כאנשים מבוגרים יכולים לשמור על עצמכם ולהפעיל את שיקול הדעת שלכם, כשזה מגיע אל ילדים צריך לקחת בחשבון כי לעתים להגדיל ראש בשמם זה הדבר הנכון לעשות. כחלק משדרוג החדר שלהם אתם דואגים גם לארונות חדשים? רגע לפני שתבחרו באוטומט בארון של שתי דלתות או שלוש דלתות, למה שלא תשדרגו את חדרם כבר עד הסוף עם ארונות הזזהארונות מסוג זה בטיחותיים יותר ומבטיחים כי דלתות הארון לא יטרקו על האצבעות של הילדים. מנגנון הסגירה של ארון ההזזה הינו מנגנון של גלישה על מסילה כאשר הסיכוי לסגירת הדלת על הידיים הינו כמעט אפסי. הולכים על בטוח ונהנים מחדר מעוצב ומראש שקט.

בחירת צבע

אז מה הופך את חדר הילדים לחדר של ילדים? בעיקר היותו חדר עם צבעים! בעוד חדרי המבוגרים לרוב נהנים מגוון אחד ואילו חדרי הנוער צבועים במעט יותר צבעים על מיטות נוער, חדרי הילדים הם אלו הגדושים בלא מעט צבעים. הפכו את הילדות של הילדים לילדות מאושרת, צבעונית ושמחה עם חדר ילדים מעוצב. כיום קיימות אינספור אפשרויות המתאימות לבנים ולבנות, כך שהמנעד העיצובי הינו רחב ומאפשר לכם לבחור את החדר המתאים לילדכם. מניפת הצבעים עשירה, כך שכל שנותר לבחור הוא את הצבע החביב על ילדכם ואיתו להוביל את החדר החדש. תתחדשו!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com