בן איתי ארונות הזזה וחדרים מוזלים

חדרים מוזלים

בן איתי - המקום המושלם לעיצוב חדר חדש במחירים נוחים ושווים. משתלמים יותר מחדרי יד שנייה וכדו'

חדרי ילדים במבצע

חדרים מוזלים הינם חדרים שניתן ליצור או לעצב על ידי כמה פעולות פשוטות מאוד ועל ידי תכנון כלכלי נבון למשל, כדאי לעשות השוואת מחירים בין מספר גדול של חנויות רהיטים כדי לעצב את החדר במחיר הזול והמשתלם ביותר. על מנת לעצב חדרים מוזלים כדאי לבחור פריט אחד, לדוגמה ארון הזזה או מיטת נוער, השייך לאותו הדגם ומיוצר על ידי אותו היצרן, ולראות מהו מחירו של פריט זה בכל אחת מחנויות הרהיטים. שיטה נוספת לעשות השוואת מחירים, על מנת לעצב חדרים מוזלים, היא על ידי שימוש באתרי אינטרנט אשר מבצעים השוואת מחירים ברשת וחוסכים לכם את הטרחה.

כך תוכלו לראות איזו חנות רהיטים מוכרת את הספה שרציתם, את המנורה עליה חלמתם או את הווילון שבחרתם במחיר הזול ביותר. כמובן שאין זה מספיק לבצע השוואת מחירים בין חנויות שונות על מנת ליצור ולעצב חדרים מוזלים. חדרים מוזלים ניתן לעצב גם על ידי רהיטים מחנויות יד שנייהומשווקים . לא פעם ניתן למצוא רהיטים ישנים במצב מצויין שמחירם זול בהרבה מהמחירים של רהיטים חדשים.

שימוש ברהיטים ישנים

לא פעם מוסיף חן רב לחדר ועוזר מאוד לשמור על מסגרת תקציב כאשר מעצבים חדרי ילדים או חדרי נוער מוזלים. ישנן חנויות רהיטים אשר מציעות למכירה רהיטים יד שנייה כגון: ארונות, ספות ופינות עבודה. לא פעם חנויות אלה מוכרות בנחה ניכרת רהיטים אשר יש בהם פגמים קלים. תוכלו לקנות רהיטים אלו במחיר אפסי ולתקן אותם בכוחות עצמכם. לא פעם גם פתרון זה יהיה זול יותר מאשר קניית רהיטים חדשים ויקרים כאשר רוצים לעצב חדרים מוזלים.

חדרים מוזלים ניתן לעצב גם על ידי רהיטים שקניתם דרך רשת האינטנרט. אנשים רבים באינטרנט מוכנים למכור בסכומים נמוכים מאוד, או אפילו להעניק בחינם, רהיטים שהם עצמם אינם רוצים יותר. ישנם אתרים רבים ברשת האינטרנט אשר עוסקים במכירה ובנתינה של רהיטים יד שנייה, צעצועים כמעט חדשים, קישוטים וחפצי נוי ואין ספור דברים נוספים שאתם יכולים להיעזר בהם ולרהט איתם את אותם חדרים מוזלים בתוך הבית שלכם. מה שהם לא רוצים יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים כדי לעצב חדרים מוזלים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com