חדרי ילדים - בן איתי ארונות הזזה וחדרי ילדים לכל המשפחה

חדרי ילדים - בן איתי

חדרי ילדים של בן איתי – חדרי ילדים איכות ואסתטיקה:

בראש ובראשונה נתמקד בתפאורת החדר, ולאחר מכן נגלוש לדיון באביזרים ייחודיים לחדר הילדים אשר יעשירו את חווייתם בחדר ויספקו תפאורה עיצובית ראשונה במעלה.

תפאורת חדר הילדים

תפאורת חדר הילדים מורכבת, ראשית כל, מאלמנטים המוצבים על דופנות החדר: על הרצפה, על החלון ועל הקירות. במילים אחרות, יש לבחור שטיחים, וילונות ואמצעי קישוט קירות כלשהו. האם נצבע את הקירות? או שמא נדביק להם חיפוי אבן? בדרך כלל, בחדרי ילדים המעשה המקובל הוא לרכוש טפטים: גופי עיצוב פשוטים הניתנים להדבקה על הקיר ולדימוי קיר צבוע או מחופה- אבן. ישנם טפטים ייחודיים לחדרי ילדים עם דמויות מסרטים מצוירים או קריקטורות היתוליות של בעלי חיים.

אביזרי איכות לחדר הילדים

ניתן לבחור משחקים לילדים המהווים חלק מתפאורת החדר. ניתן, למשל, לרכוש חדר דמיוני המשמש בדרך כלל מבוגרים – לצורכי משחק של ילדים. ניתן לרכוש סלון עם טלוויזיה מצעצוע, ואפילו מטבח עם מכשירי המטבח המסורתיים כמו תנור, כיריים ומקרר – כשהם צעצועים. משחקים אלו ניתנים להצבה בחדר, ובאמצעותם הילדים יכולים לארח את חבריהם לביקור מעניין ולמשחק.

שעשועים נוספים לחדר הילדים

ניתן למצוא מתקני שעשועים קטנים המיועדים לחדר הילדים: נדנדה תלויה, נדנדה ניידת, ועוד. מומלץ לרכוש זאת בחנות ייעודית למוצרי ילדים כמו בן איתי, שם יוכלו לתת לכם עצות חכמות לגבי רכישת ציוד לחדרי ילדים, ולהכווין אתכם לקראת שיכון הילד בחדרו החדש.

מחירי האביזרים לחדר הילדים

אביזרי חדרי הילדים מתומחרים על פי איכותם, גודלם, היקף החומרים הכלול בכל אביזר, וכמובן – מבחן התוצאה: אביזר פופולרי יהיה יקר יותר מאביזר אזוטרי. חשוב להבין כי לא כל אביזר יקר או פופולרי הוא בהכרח טוב עבורכם. חשוב להתייעץ עם בן איתי אודות התכולה הנדרשת לחדר הילדים שלכם. רק מומחי חדרי ילדים כמו אלו העובדים בבן איתי יוכלו לנתב אתכם לקראת רכישה מוצלחת ומומלצת של חדרי ילדים עם תכולה כדאית ואיכותית.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com