חנות לחדרי ארונות מומלצת | בן איתי ארונות הזזה

חנות לחדרי ארונות מומלצת – בן איתי

החנות נושאת בחובה ניסיון רחב היקף על כל סוגי הארונות, ואף מתמחה בהרכבת חדרי ארונות בהם מרוכז מספר רב של ארונות ביתיים לאחסון תכולה באופן מרוכז.

למי נועדו חדרי ארונות?

חדרי ארונות נועדו, על פי רוב, לבתים בהם בחדר השינה אין מקום להציב ארון, אך בבית ישנה הקצאה לחדר נוסף. בדרך כלל, חדר זה יתפקד, בסופו של דבר, כחדר ארונות – בו יוצב מספר רב של ארונות. המצב האופטימלי הוא לחצוב בכל רחבי החדר ולאחסן בו ארונות קיר, אולם הדבר לא בהכרח אפשרי. בין כה וכה מעוניין בחדר שאינכם גרים בו, רק מאחסנים בו חפצים, ולכן יש לנושא החציבה משקל כבד פחות מאשר בחדר מגורים. יחד עם זאת, דווקא משום שזהו חדר האחסון, חשוב שתהיה אליו גישה נוחה, כזו המתאפשרת על ידי חציבת ארונות בקיר.

מדוע לבחור בבן איתי?

בן איתי היא חנות אשר מאחוריה עבודה עם טובי הלקוחות: גדולים כקטנים. החנות תוכל לתרום לכם מניסיונה, ולאפשר לכם להרכיב חדר ארונות מושקע, מעוצב, ובעל המותגים המובילים בתחום הארונות. בבן איתי תוכלו למצוא את המבחר הרב ביותר של ארונות מכל הצורות והסוגים. לכן, אם יש לכם צורך לרכוש ארון בודד או סט ארונות לחדרי ארונות – בקרו בבן איתי.

המייחד את הארונות של בן איתי:

ארונות מעוצבים בשלל אופנים, המתאפיינים בדלתות ארון שכל אחת מהן היא סיפור בפני עצמו. גם הפרזול שמורכב על הארונות נחשב למפואר למדי והוא אחראי ישיר להשבחת נכסים של טובי הלקוחות. ארונות החנות בן איתי מאפשרים לכם לשלב איכות עם עיצוב, פונקציונליות עם נוחות, ובכך – ליהנות במאת האחוזים מן הארון.

התאמת ארונות לכל לקוח:

ניתן להתאים ארונות מעוצבים בעלי הקונספט המיוחד של בן איתי – לכל לקוח עבור כל סוגי הבתים. בים אם מדובר בחדר ארונות, ובין אם זוהי רכישת ארון בודד, בחנותו של בן איתי יבחנו את צרכי הלקוח וימליצו לו על הארון הטוב ביותר עבורו.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com