חנות לחדרי ילדים מומלצת – בן איתי

חנות לחדרי ילדים מומלצת – בן איתי

זקוקים לחדר ילדים בלתי נשכח אשר יגרום לילדים שלכם לקרון משמחה? בבן איתי תוכלו למצוא את כל מבוקשכם ביעילות ובקלות.

חנות חדרי הילדים בן איתי מציעה לכם את כל המגוון הנרחב ביותר של מוצרי ילדים הניתנים להתאמה לכל ילד. כידוע, כאשר הילדים שלכם גדלים ואתם מתחילים להתייעץ איתם אודות שדרוג החדר שלהם, לא תמיד יש תמימות דעים. לכן, אין כמו חנותו של בן איתי – כמי שתגרום לכם ולילדים שלכם להחליט בקלות.

יחס מיוחד להורים עם ילדים – המושתת על ניסיון רב שנים

בשונה מחווית הקנייה המלחיצה והמוטעית במרכולים וחנויות משחקים גדולות, כאן תוכלו לקבל ייעוץ אישי ומסור עבור הילדים שלכם. מומלץ להתייעץ איתם קודם לכן, אולם לא תמיד הם יודעים במדויק מה הם רוצים, ונדרשת הכוונה של מבוגר אחראי כמו צוותי העבודה של בן איתי על מנת לעזור לכם ולילד שלכם להחליט אודות סוג החדר. עצות בשלל נושאים: מתפאורה ועד רהיטים, ממיטות ועד משחקים – מוצעות לכם כל עת שתסורו לחנות של בן איתי.

מבחר עצום של כל סוגי התכולה

ניתן למצוא בבן איתי תפאורות חדר ילדים, משחקים ורהיטי חדר ילדים במגוון רחב. בשונה מחנויות אחרות, לא תצטרכו לעשות בירורים ולשאול את עצמכם שאלות האם התכולה נועדה לחדר ילדים: כל דבר שיש לבן איתי בחנות נועד לילדים, ובמידה ולא – המוכרים ימליצו לא לקנות את המוצר. זה לא סוד שבחברה פועלת גם מחלקת ארונות וריהוט מבוגרים, אף בשונה מחברות אחרות, בן איתי יוכלו לגלות נחישות ולנתב אתכם רק לאיזור מוצרי הילדים.

בעלי מקצוע מכל הדיסציפלינות

בן איתי מכילים צוותי מכירה, צוותי עיצוב פנים, ומומחים שונים בנושאי ארונות וריהוט ילדים. בן איתי מציעה לכם להתייעץ ישירות עם המומחים ולבחור חדר ילדים שישביע את רצונכם ויגרום לילדים שלכם לא לרצו לצאת מהם. החנות של בן איתי היא הכתובת מספר אחת לחדרי ילדים ומוצרים נלווים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com