טיפ מספר 1 לעיצוב חדר הילדים השוואת המחירים

טיפ מספר 1 לעיצוב חדר הילדים: השוואת המחירים

בחירת ארון הזזה לחדר ילדים:

עוד הרבה לפני שתשקיעו בעצמכם אתם תרצו להשקיע בילדים שלכם. קצב גדילתם הוא קצב שלעתים קשה מאד לעמוד בו, אך מה שמאפשר לכם לעקוב אחר תחנות בגדליתם הוא החלפת מלתחות הבגדים שלהם מאחר והם גדלו, רכישת ספרי לימוד לכיתה א’ המסמלים את עזיבת הגן וגם הרגע שבו אתם מגלים כי החדר ששירת אותם בתור ילדים קטנים, אינו עונה עוד על הצרכים שלהם. עיצוב של חדרי ילדים הוא עיצוב שחשוב לבצע בצורה קפדנית וייסודית ובליווי של אנשי מקצוע מובילים.

עוד הרבה לפני שתתחילו במדידות, בתכנון החדר החדש ובבחירת החברה שאיתה תעבדו, חשוב מאד שתבצעו השוואת מחירים של חדרי הילדים הכוללים שידות, פינות עבודה וכמובן מיטות ילדים. השוואת המחירים תכליתה אמנם להפוך אתכם לצרכנים טובים יותר בכל הקשור לעלויות השונות, אך דרך השוואת המחירים אתם יכולים לגלות לא מעט על טיב, איכות ואמינות הספקים השונים.

מה הדרך הטובה ביותר להשוות מחירים?

אפשר לומר כי עד מהפכת האינטרנט, בעת שהייתם רוצים להשוות מחירים הדבר היחיד שיכולתם לעשות הוא לקבל המלצות מחברים או בני משפחה על ספקים זולים וכך לפנות אליהם. אפשרות אחרת הייתה לעבור בין חנויות, לשבת עם נציגים לשיחות מכירה ארוכות ולהמתין לרגע שיחשפו בפניכם את המחיר. כיום המצב שונה לחלוטין ואתם יכולים למצוא את המחירים הטובים ביותר באמצעות האינטרנט. השוואת מחירים המתבצעת באמצעות האינטרנט מאפשרת לכם למצוא במהירות ומסלון ביתכם את המחירים הטובים ביותר והדגמים הטובים ביותר. כל שעליכם לעשות הוא לעיין בקטלוגים השונים ולראות מה המחירים המוצעים לכם וכך לערוך את ההשוואה. מה המשמעות של המחירים המוצגים בפניכם?

ספקים זולים: בהחלט לא מומלץ:

בקטלוגים השונים של מיטב החברות אתם תראו מחירים של חדרי ארונות, הצעות מחיר לשדרוג חדרי נוער ומחירים מומלצים לרכישת ארונות הזזה. חשוב מאד שלא תחפשו בהכרח אחרי הספק הזול ביותר, אלא אחרי הספק ההוגן ביותר. מה הוא ספק הוגן? ספק המעניק תמורה לכסף שלכם. המון פעמים ישנו חיפוש טבעי אחר הזול ביותר, אך חשוב לזכור שהמחירים הזולים המון פעמים באים על חשבון איכות הרהיטים. כשאתם משדרגים את חדר הילדים שלכם, אתם עושים זאת במטרה להשקיע לטווח הארוך. האם תרצו לקנות כעת בזול ולשלם ביוקר בעתיד?

ספקים יקרים: לא הייתם רוצים לעשות איתם עסקים:

לצד הספקים שיציעו לכם מחירים זולים מאד, יהיו אלו שיציעו לכם מחירים גבוהים מאד שהינם גבוהים משמעותית מהמחירים הממוצעים. ההמלצה היא לא לעשות עסק עם ספקים יקרים המציעים לכם מיטות נוער או חדרי ילדים ביוקר, זאת מאחר ואלו הספקים הנתפסים כפחות אמינים, הוגנים ושירותיים.

קווים לדמותו של הספק המומלץ ביותר:

מילת המפתח? ממוצע! כשאתם מחפשים חברה שדרכה תשדרגו את חדר הילדים של הילדים היקרים לכם, חשוב לפני הכל להבין מה התמורה שאתם מקבלים לכסף שלכם. המון פעמים המחיר יהיה גבוהה מהממוצע, אך הוא כולל רהיטים איכותיים וחבילה גדולה יותר מזו שהוצעה לכם במקומות אחרים. חפשו אחר החברות בעלות המוניטין שהפכו המון חדרים של ילדים לחדרי החלומות שלהם. וכעת, אחרי השוואת המחירים – מתחילים לעצב את החדר!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com