יוקרה ונוחות מילדות: חדרי ילדים לובשים רצפות פרקט

יוקרה ונוחות מילדות: חדרי ילדים לובשים רצפות פרקט

מידע על רצפת פרקט לחדרי ילדים:

מחברים את הטבע שבחוץ אל מה שקורה בתוך הבית ולהפך, מבודדים ושומרים עלינו חמימים ונעימים בחורף וקרירים וצוננים בקיץ ובעיקר מחמיאים לכל עיצוב ולכל סגנון שתבחרו לבית שלכם. בשנים האחרונות התפתח תחום הפרקטים, עם השקה של דגמים ועיצובים חדשים, ביניהם פרקטים עמידים למים, פרקטים מלמינציה במגוון רחב יותר של עיצובים ופרקטים במראה עתיק.

בעוד שכל הפרקטים הללו משתלבים נהדר בסלון, במטבח או בחדר השינה, בחדר הילדים חוששים לא מעט אנשים מהתקנת פרקט. המחשבה על פרקט שנהרס, נחבל או מתפרק בגלל שובבות הילדים היא לא קלה. היום כבר ברור שאפשר להתקין פרקטים בחדר הילדים בלי ייסורי מצפון ובלי חששות.

שומרים על ניקיון וסדר, בלי לפחד

הפרקט הטוב ביותר לחדרי הילדים הוא פרקט למינציה. זהו פרקט קל שהתקנתו קלה ופשוטה ואפשר לשמור עליו נקי ומסודר בלי לשפוך מים או להשתמש בחומרי ניקיון חזקים. התחזוקה הפשוטה שלו הופכת אותו לאידיאלי עבור חדרי ילדים.

התקנת פרקט למינציה נעשית כך שתמיד אפשר לפרק אותו, לתקן או לחילופין לשמור עליו שלם ונקי בקלות. זהו פרקט שתוכלו להעביר אתכם כאשר תעברו לדירה חדשה או לשנות בקלות במידת הצורך.

עיצוב ביתי ומזמין גם בחדר הילדים

טרנד הפרקטים בחדרי ילדים הולך וצובר תאוצה בתקופה האחרונה ולא סתם. אנחנו מחפשים כל הזמן כיצד לשלב בין אווירה ביתית ובין פתרונות מתקדמים ומודרניים. עולם הפרקטים כפי שהוא מתפתח כיום מתאים בדיוק להגדרה הזו – גם עיצוב ביתי ומזמין שכיף לעצב אתו את חדר הילדים וגם פרקטיות חכמה שמתחברת לאורח החיים שלנו היום.

מצד אחד אנחנו רוצים שיהיה נוח, נעים וכיף בחדר הילדים, מצד שני אנחנו מחפשים תחזוקה שוטפת נוחה ופשוטה מבלי להשקיע בטיפול רב מדי בפריטים שמרכיבים את החדר. מסיבה זו פרקט למינציה הוא בחירה חכמה מאד, שעונה על הצרכים לכאן ולכאן.

עיצוב שגדל יחד עם הילד

כאשר אנחנו מעצבים חדרי ילדים אנחנו בדרך כלל חושבים על כאן ועכשיו. למעשה כדאי לקחת בחשבון שככל שהילד גדל כך אנחנו אמורים לשנות את החדר ולהתאים אותו לצרכי הילד. רצפות פרקט משתלבות בחדרי ילדים משלב התינוקות ועד גיל ההתבגרות. הן השקעה לטווח הארוך.

בחירה ברצפת פרקט שמתכתבת עם הסגנון הכללי של כל הבית ושילוב חדר הילדים בתכנית העיצוב הכללית, בלי מגבלות, עוזרת לנו ליצור בתוך הבית מראה אחיד, הומוגני ונעים לעין.

בחירה בפרקט בטקסטורה, בגוון ובסגנון שמשתלב עם שאר חלקי הבית היא בחירה חכמה לטווח הארוך. היום כבר אין צורך לחשוש מהתקנת הפרקט בחדר הילדים ואפשר לישון בשקט בידיעה שהרצפה נשארת אסתטית, נקייה ומטופחת לאורך שנים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com