שולחן אוכל – כיצד קונים שולחן אוכל בצורה נכונה | בן איתי

כיצד קונים שולחן אוכל בצורה נכונה

אחד הפריטים החשובים ביותר מבחינת ריהוט הבית הוא, ללא צל של ספק, שולחן אוכל. פריט זה משמש אותנו לצורך ארוחות משפחתיות, ארוחות בהן אנחנו מארחים חברים ומכרים, וכן הוא משמש אותנו לא פעם לצורך ביצוע עבודות שונות, כאשר אנחנו נדרשים לשולחן גדול לעבוד עליו.

עם השנים, אנחנו יכולים לראות שינויים משמעותיים בכל הקשור לתכנון ועיצוב שולחנות אוכל. כך למשל, אנחנו יכולים שולחנות עשויים מחומרים שונים, בצבעים מגוונים, שולחנות שמגיעים בגדלים ובצורות שונות.

השאלה הנשאלת היא, כיצד אנחנו יכולים לבחור את השולחן שמתאים לנו, על מנת שאנחנו נוכל להשתמש בו בצורה נוחה, מהנה ויעילה לאורך זמן. כאן יש את הנקודה הראשונה שאנחנו צריכים לקחת בחשבון ולהתייחס אליה. כאשר אנחנו קונים שולחן אוכל, זה אמור לשמש אותנו לזמן רב ולא לתקופה קצרה.

לפני שנציג מספר נקודות שיכולות לעזור לנו בבחירת שולחן אוכל, מאפיינים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם בתהליך הבחירה, נדגיש שהיום אנחנו יכולים להשתמש בכלים ואלמנטים שונים לצורך בחירת שולחן אוכל. אנחנו יכולים ליהנות מאתרי אינטרנט בהם ניתן למצוא דוגמאות וקטלוגים של שולחנות, אנחנו יכולים להשתמש בתוכניות הדמיה לעיצוב ותכנון וכן אנחנו יכולים להשתמש ביועצים ומעצבים אשר יכולים לעזור לנו בנושא. אנחנו רק צריכים להחליט מה נכון מבחינתנו בשביל לעשות את הבחירה הנכונה.

 

נקודות שצריכים לשים לב אליהן בעת רכישת שולחן אוכל

הנקודה הראשונה שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, גודל המקום בו אנחנו יכולים להציב את השולחן.  בצורה כזו אנחנו נוכל לדעת באיזה גודל יכול להיות השולחן. יש כאן שתי נקודות משמעותיות שצריך לשים לב אליהן. הראשונה, מה גודל המקום וגודל השולחן, השנייה, מה גודל השולחן אחרי שפותחים אותו, במידה וזה אפשרי והאם זה מתאים לגודל של המקום.

הנקודה השנייה שאנחנו צריכים לבחון היא, עד כמה השולחן קל ונוח לניוד, האם ניתן להעביר אותו למקום אחר. אם השטח שעומד לרשותנו איננו מספיק בשביל להשתמש בו כשהוא פתוח, ייתכן ונידרש להעביר אותו למקום אחר.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, מאילו חומרים הוא עשוי, עד כמה הוא איכותי וטוב. מן הסתם, אנחנו נעדיף שולחן מעץ מלא ולא שולחן מעץ רגיל, פשוט, בשביל שנוכל להשתמש בו הרבה זמן.

כאן נתחבר לנקודה של עמידות. שולחן אוכל איכותי יכול להחזיק מעמד שנים רבות, במקרים רבים אנחנו לא נצטרך כלל להחליף אותו. אך זה תלוי בסוג החומר ממנו הוא עשוי ועד כמה נוח ופשוט לתחזק אותו. מן הסתם, אם נעשה זאת, נוכל להשתמש בו לאורך שנים רבות.

נקודה אחרונה זה כמובן העיצוב של השולחן, עד כמה הוא יפה, אלגנטי ומתאים גם בתור שולחן אוכל וגם בתור פריט ריהוט לעיצוב של הבית.

 

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com