כך מעצבים את חדרי הנוער לטווח הארוך

כך מעצבים את חדרי הנוער לטווח הארוך

כל מה שצריך לדעת לפני קניית חדר נוער:

בפעם האחרונה שערכתם את השדרוג החזותי בבית, אכן היה מדובר על חדרי ילדים, אך כעת מדובר כבר על חדרים של נערים. השנים עוברות, הזמן עובר, וכעת הילדים שלכם זקוקים לצרכים אחרים ולעיצוב שונה לחדרם. כשמדובר על עיצוב חדרי נוער, מדובר על אופן שונה לחלוטין בשימוש בצבעים וחומרים, ועל ראיה שונה מבחינה עיצובית מזו של חדרי הילדים. אז כעת, בצאתכם לרכוש את חדר הנוער לילדכם, אלו טיפים תוכלו לקחת אתכם על מנת להפוך את מלאכת העיצוב לחוויה עיצובית מוצלחת וכזו שתהיה רלוונטית גם בעוד כמה שנים?

חושבים על פונקציונאליות

בפעם האחרונה שעיצבתם את החדרים של הילדים שלכם, היה מדובר על ילדים קטנים שמעבר לפינה נחמדה לשחק בה לצד מיטה לישון בה, לא היה נדרש מכם יותר מדי. כיום, בעת שהילדים כבר נערים, הרי שהצרכים משתנים ועל כן לוקחים זאת בחשבון בעת שעומלים על עיצוב חדר נוער. כך לדוגמא, בהיותם נערים, הילדים שלכם עתידים להבחן בבחינות משמעותיות כמו בחינת הבגרות. המשמעות היא שעליכם לדאוג להם בריהוט החדש, לפינת עבודה גדולה הכוללת שולחן גדול שבו הם יוכלו להכין שיעורים וללמוד למבחנים. כמו כן, הרי שהגיע הזמן גם להחליף מיטה ולשלב בחדר מיטת נוער או מיטה וחצי.

מעצבים עם אלמנטים בוגרים יותר

זוכרים איך עיצבתם את חדר הילדים? לרוב מדובר על אלמנטים מעולם הילדים הכוללים חגיגה גדולה של צבע, דמויות וצורות. חגיגת הצבעים אכן חיונית לילדים על מנת להעניק להם סביבת מחייה צבעונית ושמחה. אך כעת, בעת שהילדים הם כבר נערים, הרי שהטעם האישי שלהם מתפתח ומתבגר, כך שזונחים בצד את העיצובים המתאימים לעולם הילדים, ומתמקדים בעיצוב המתבסס על צבעים חלקים ואלגנטים יותר. לקריאה מורחבת על עיצוב חדרי נוער בוגרים יותר לחצו כאן!

בוחרים ברהיטים חזקים

המטרה היא לעצב את חדר הנוער תוך שתרצו להבטיח כי מדובר על חדר שהריהוט בו יחזיק לטווח הארוך. לכן, לצד הפאן העיצובי, חשוב להעניק גם תשומת לב לאיכות הרהיטים ולחוזקם. ככל שתבחרו ברהיטים חזקים ואיכותיים יותר, כך תוכלו להבטיח כי תוכלו להנות מהם לשנים ארוכות יותר.

אנשי מקצוע בעלי ניסיון בעיצוב

כאשר מדובר על עיצוב חדר נוער, הרי שאתם לא לבד. המטרה שלכם היא לעצב היום ולחשוב על העתיד, ובגישה זו גם נוקטים המעצבים ואנשי המכירות בחנויות הרהיטים. אנשי המקצוע בעלי ניסיון רב ורזומה עשיר בכל הקשור לעיצוב חדרי הנוער, כך שתוכלו להסתייע בעצתם ולעצב את חדר הנוער על הצד הטוב ביותר. הגיע הזמן להיפרד מהנראות הילדותית, ולפסוע עם הנערים צעד נוסף אל עבר הבגרות עם ריענון הרהיטים, הגדלת המיטה וארון הבגדים והכנסת צבעים מחמיאים ההולמים את גילם.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com