למה חשוב להזמין הרכבת ארון ביחד עם ההובלה

למה חשוב להזמין הרכבת ארון ביחד עם ההובלה

אין דירה בלי ארון, ובמקרים רבים גם יותר מארון אחד - ולכן יש גם ביקוש רב לשירות של העברת ארון ממקום אחד לשני. כשמזמינים הובלה של ארון כדאי מאוד להזמין ביחד עם שירות זה גם את הרכבת הארון, כשבדרך כלל החבילה תכלול גם את הפירוק.

הובלה מכל מקום לכל מקום - במהירות ובנוחות

ארון הוא רהיט גבוה מטבעו ובלא מעט מקרים הוא פריט גדול מאוד באופן כללי. בהתאם הדרך היחידה להוציא אותו מהמקום שבו הוא נמצא ולהעביר אותו ליעד בלי להזדקק למנוף היא פירוק החלקים השונים - והרכבתם מחדש אחרי שמגיעים למקום החדש. הובלת ארונות כשהם מפורקים מאפשרת להשלים את הפעולה במהירות ובנוחות גם בבניינים שאין בהם מעלית, כולל בניינים ישנים עם חדרי מדרגות צרים וצפופים.

איך תוכלו להיות בטוחים שהארון יגיע במצב מצוין וישמש אתכם שנים רבות?

סיבה טובה נוספת לפרק את הארון לפני שמעמיסים אותו על המשאית או על הטנדר היא שארון לא מפורק חשוף יותר לסכנת נפילות בזמן הנסיעה, גם אם הוא קשור היטב.
כשמזמינים שירות הובלת ארון והרכבה אתם גם יכולים להיות בטוחים שהארון יחזור להיות בדיוק מה שהוא היה לפני ההובלה. גם אם אתם בעלי ידע טכני וכלים מתאימים, ומאמינים שאין שום בעיה לפרק את הארון ולהרכיב אותו בכוחות עצמכם, כדאי שתדעו שבמקרים רבים חוסר תשומת לב לפרט קטן כזה או אחר גורמת לכך שהארון מורכב לא נכון ונגרמים לו נזקים.

דגשים חשובים של פירוק ארונות והרכבתם

במיוחד כדאי להיעזר בשירות של הובלה והרכבת ארון כשלארון יש כל מיני מאפיינים ספציפיים שהופכים את הפעולה למורכבת יותר. אם למשל יש חלקים מזכוכית, הם מצריכים תשומת לב מיוחדת וגם ניסיון. גם ארונות ישנים כדאי לפרק רק בעזרת אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים כדי שלא לגרום נזק לצירים ולמנגנון. מרכיב נוסף בשירות הוא חיבור לקיר במסגרת הרכבת הארון מחדש - וגם פעולה זו לא כל אחד יודע לבצע באופן הנכון ביותר.

איך נקבעת עלות הובלת ארון עם פירוק והרכבה?

כדאי לדעת שמחיר הובלת ארון עם פירוק והרכבה הוא לא הרבה יותר גבוה מהמחיר של הובלה בלבד. ברוב המקרים תוכלו למצוא חברת הובלות שתבצע עבורכם את כל העבודה כך שאתם לא תצטרכו לעשות כלום (חוץ מכמובן לסדר את הארון אחרי שהוא מוכן במקום החדש שלו…) בסכום של 180-300 ש"ח בלבד.
מחיר השירות נקבע לפי מידת המורכבות של פירוק והרכבת הארון, ממדי הארון והמרחק בין הנקודות. אם אתם יכולים להתגמש לגבי מועד ההעברה, תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד מאנשי מקצוע שישלבו את ההובלה שלכם עם הובלה נוספת, אבל גם אם תזמינו הובלה והרכבה למועד ספציפי - העלות לא גבוהה, וכמובן שכל ניסיון לעשות זאת בעצמכם עלול לגרום לארון נזק שהעלות שלו גבוהה בהרבה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com