מאווררי תקרה מעוצבים לחדרי ילדים

מאווררי תקרה מעוצבים לחדרי ילדים

יש מאווררים המתאימים במיוחד לחדרי ילדים גם מבחינת הרעש וגם מבחינת מהירויות:

הם מהווים גם אלמנט מרכזי בעיצוב החדר של הילדים. כשהמאוורר מסתובב ומפיץ רוח הילד או הילדה השוכבים במיטתם, יכולים להתבונן בו ולהירגע מהתנועה הקצובה והמתמדת שלו. חשוב לאפשר למי שמתגורר בחדר לבחור את פריטי הריהוט ואת צבעם על מנת שיתאים ככל האפשר למי שהם. יש בכך לא רק מתן זכות לילדים למימוש חופש הבחירה שלהם בבחירת המוצרים אלא גם ביטוי לטעם האישי שלהם ולהעדפתם. המאוורר המעוצב משרה אווירה נעימה ומהווה חלק מהדקורציה הקבועה של החדר.

בטרם ניגשים לרכוש מאווררי תקרה מעוצבים חשוב לזכור ולוודא כי המאווררים נמכרים עם אחריות לטווח ארוך, וכי מי שעתיד להתקין אותם הוא איש מקצוע המקפיד על האיכות ועל הבטיחות, מכיוון שאחרי הכל מדובר ביקרים לנו שעתידים ליהנות מהמוצר ואין חשוב יותר מביטחון ובטיחות במקום, עבורם.

מאוורר כיום – לא רק רוח גם אווירה

מאוורר, בהגדרתו, הוא מוצר אשר תפקידו להניע אוויר ממקום למקום, אך כיום מעבר לפעולה בסיסית זו שלשמה הומצא והגיע לעולמנו, מאוורר יכול להגיע עם שלל פונקציות ועיצובים שלא חשוב היכן נמקם אותו הוא יוסיף הרבה חן לחדרים. אם תלוי מהתקרה או ניצב עומד בחדר הילדים, ניתן לרכוש כיום מאוורר מעוצב  שתמיד יעשה בעין נעים. מאווררים המיועדים לחדרי ילדים יכולים להגיע בצבעים רכים בהירים או כהים וצבעוניים, צבעים שניתן לבחור כך שיתאימו לרהיטים שבחדר כבר קיימים. מאווררי תקרה למשל ניתן למצוא בחנויות בתוספת הדפסים של גיבורי על, מדבקות של פיות או עם איורים מסדרות שעל הילדים אהובות. מבחר המאווררים והעיצובים הוא עצום, ואפשר ליהנות לא רק מרוח אלא גם מאווירה שילדים יאמרו עליה כל רגע תודה.

היתרונות שבהתקנת מאוורר תקרה בחדרי הילדים

למאווררי תקרה יש יתרונות חשובים: מיקומם מהווה ערובה להיותם בטיחותיים. הם אינם מהווים כל מקור לסכנה משום בחינה שהיא. הם משרים אווירה נעימה. הם מאפשרים פיזור שווה של הרוח כאשר הם מותקנים בדיוק במרכז החדר. כאשר משולב בהם מנגנון המאפשר ויסות מהירות הרוח, השליטה של הילדים ביכולת להאיץ או להאט אותם נותנת להם תחושה כי ביכולתם לקבוע את כמות ומהירות הרוח הרצויה להם. ההיצע הרב מאפשר לבחור את המאוורר המוצא חן בעיני הילדים אבל חשוב להתאים את המאוורר לגודל החדר על מנת להפיק ולמצות את הפוטנציאל הגלום בו באופן מיטבי: מאוורר גדול מדי עלול ליצור רוח חזקה מדי בעוד מאוורר שאינו עצמתי מספיק עלול לא למלא את ייעודו כנדרש וכמצופה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com