מדוע כדאי לבחור בארונות הזזה לחדר הילדים? | BEN-ITAY

מדוע כדאי לבחור בארונות הזזה לחדר הילדים?

חדר הילדים של הילדים שלכם הוא הרבה מעבר למיטה נוחה ולפינת עבודה שנוח לעבוד בה. חדר ילדים מוצלח הוא חדר ילדים המשלב פתרונות נוחים וזמינים לילדים, מבלי שהם צריכים לצאת מחדרם. על כן, מרבית ההורים כיום בוחרים לשלב את ארון הבגדים של הילדים בתוך חדרם, ולא בחלל חיצוני כדוגמת חדר ארונות משפחתי או בתאי אחסון מזדמנים.

רגע לפני שאתם רוכשים ארון בגדים לחדר הילדים של הילדים האהובים שלכם, כדאי שתעשו זאת רק עם ארונות ההזזה. מדוע כדאי לשלב ארונות מסוג זה בחדרי הילדים? כל מה שתרצו לדעת, לפניכם.

 

ארונות בטיחותיים יותר

כשמדובר על הילדים שלכם, הרי שמטרת העל היא הבטיחות שלהם. עוד הרבה לפני שאתם רוצים לשלב ארון נוח בחדרם, אתם רוצים להבטיח את הבטיחות האישית שלהם בחדר בו הם גרים. ארונות ההזזה מסתמנים כבטיחותיים ביותר לילדים, שכן מדובר על ארונות שאינם משלבים טריקה של דלת, אלא הזזה. לבטח שמעתם על לא מעט מקרים של ילדים שדלת הארון נטרקה להם על האצבעות, מה שהביא את הילדים לחוש באי נעימות ובעיקר בסלידה מהארון. עם ארונות ההזזה, יש לכם אפשרות לשלב פתרון פונקציונאלי המאפשר לכם אחסון רב של פריטי הלבוש של הילדים, תוך שהידיים העדינות שלהם נשמרות הודות למנגנון ההזזה הנוח.

 

אין מגבלה של גובה הילד

ארונות ההזזה מגלמים יתרון נוסף הרלוונטי רק להם והוא העובדה כי אין כל חשיבות בן כמה ילדכם ומה הגובה שלו – שכן שעם ארונות ההזזה ניתן לפתוח את הארון בקלות. בארונות הסטנדרטיים, הרי שניצבת ידית בגובה מסוים שדרכה פותחים את הארון כלפי חוץ. לא כל הילדים מגיעים בכל שלב אל ידית הארון, וכך הם נעזרים בעזרים שונים לרבות כסאות. המשמעות? הם מסתכנים בעת שהם עולים לגובה, תוך שיש חשש ממשי שהם ימעדו בטעות. עם ארונות ההזה, הרי שאין כל חשיבות לגובהו של הילד, שכן הארונות נפתחים באמצעות הזזה עדינה בלבד. ניתן לבצע את פתיחת הארון מכל גובה ומכל זווית – כך שמדובר על ארון בגדים נגיש לילדים.

 

תופסים פחות מקום בחלל

במרבית המקרים, חדרי הילדים הם חדרים קטנים משמעותית מחדרי המבוגרים, וזאת על מנת להעניק להם מעטפת חמימה ואינטימית בחדרם. המשמעות היא שארון בגדים סטנדרטי יכול לתפוס המון מקום בחדר ולהגביל את תנועת הילדים בו, שכן הדלתות בארונות אלו נפתחים כלפי חוץ. עם ארונות הזזה, אתם זוכים במקום נוסף בחלל שכן הפתיחה מתבצעת באמצעות הזזה בלבד, ולא כפתיחה חיצונית המגבילה במקום. כך, ניתן להשמיש את החלל בחדר לטובת אלמנטים שונים שאינם מוקצים לארון הבגדים. אם כן, נדמה כי כל הסיבות מראות כי ארונות ההזזה הינם הבחירה הבטוחה, הנוחה והיעילה ביותר לחדרי הילדים שלכם. תתחדשו!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com