משדרגים את חדר הילדים שלכם עם ארונות הזזה ושלל רהיטים שיבחרו

משדרגים את חדר הילדים שלכם עם ארונות הזזה ושלל רהיטים שיבחרו על ידכם ועל ידי הילדים

הכבוד שאתם נותנים לפריטי הלבוש שלכם בא לידי ביטוי בעיקר במקום בו אתם מאחסנים אותם. לא רחוקים כלל הימים בהם ארונות הדלתות היו הפתרון השלט וכמעט היחיד, אך מאז ועד היום עברו הארונות מספר גלגולים. גם אתם רוצים להתחדש בפתרונות אחסון חדשים לפריטי הלבוש וההנעלה?

ארונות הזזה הם כל מה שתוכלו לבקש, איך מתכננים ארון שכזה?

המיטה נשארת? התאימו את צבע ארון ההזזה למיטה

הרמוניה עיצובית היא אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון החדר שלכם. במידה ואתם מצרפים את ארון ההזזה אל רהיטים קיימים שבחדר, עליכם לדאוג לכך שהוא יותאם אליהם מבחינת הקו העיצובי. לשמחתכם, ארונות הזזה ניתן להזמין כיום במגוון רחב של צבעים ועיצובים, לרבות ארונות המשלבים מראה. את תכנון הארון מומלץ בחום לבצע עם יועץ מכירות שתחום ההתמחות שלו הוא ארונות מסוג זה, שכן הוא זה שידע לכוון אתכם ולהמליץ לכם על שילובים נוחים ליצירת הארון המושלם עבורכם.

העדיפו שני אזורי תליה ולא אחד

הדבר הנפלא ביותר עם ארונות הזזה הוא היכולת שלכם לתכנן את הארון מאפס על פי הצרכים שלכם. כמובן שלכל אחד יש את הצרכים המשתנים שלו בהתאם לסוג הפריטים שיש ברשותו, אך ההמלצה היא לשלב שני אזורי תליה שונים בארון ולא אחד. הסיבה? אזור אחד יכול להיות מוקצה לחולצות מכופתרות או שמלות, ואילו האזור השני למעילים. בעוד מדפים יש בשפע, לא מעטים אלו הממעיטים בערכו של אזור התליה וכך מקצים לו אזור מצומצם מאד. מה שקורה בסופו של דבר הוא שלאורך זמן מבינים כי ישנו עודף במדפים וחוסר באזור תליה בארון. על כן, דאגו לעצמכם כבר מעכשיו לאזור אקסטרה לאחסון.

ארון שמגיע עד לתקרה- האם כדאי?

ארונות הזזה מגיעים על פי המידות שתבקשו. אתם יכולים לקבוע את גודל הארון, את אורכו ואת רוחבו. המשמעות היא שאם החלטתם להצמיד את הארון שלכם לקיר, מומלץ מאד לנצל את כל הקיר שברשותכם. חשוב להבין זאת מאחר ולא מעטים אלו המגיעים לתכנן את הארון שלהם, תוך שהם מגבילים אותו בגובה מסוים למרות שחדר הארונות מאפשר לקחת את הארון עוד קצת לגובה. זיכרו כי החלל שבין הארון לתקרה כך או כך לא יהיה מנוצל, ועל כן חבל שלא לנצל את האזור הזה באמצעות מדפים נוספים שתוכלו להשמיש כאזור אחסון נוסף.

האם צריך להקצות חדר ארונות בשביל ארון הזזה?

לא בהכרח. ארונות הזזה יכולים להשתלב גם בחדרי ארונות וגם בחדר השינה שלכם. מובן כי לחדר הארונות יתרון גדול יותר, זאת מאחר ובעת שמקצים חדר אחד גדול לטובת שילוב הארונות, ניתן ליהנות מפתרונות אחסון גדולים יותר. יחד עם זאת, באמצעות תכנון נכון ומדויק הנעשה על ידי צוות מקצועי, ניתן לשלב ארונות הזזה גם בחדר השינה שלכם. מה שחשוב לקחת בחשבון הוא את צבעי הארון שיתאימו ליתר הרהיטים בחדר, לשלב מגוון רחב של פתרונות אחסון כמו מדפים, מגירות ואזור תליה, וגם לשקול אפשרות של שילוב מראה על אחת הדלתות.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com