משתדרגים ונהנים מחדרי ארונות | בן איתי ארונות הזזה

משתדרגים ונהנים מחדרי ארונות

כל המידע והפרמטרים לחדרי ארונות:

סביר להניח, כי כעת בחדר השינה שלכם מוצב לו ארון בגדים, שגם תופס לכם מקום בחדר השינה, וגם לא מצליח להשתלט על כמויות הבגדים שלכם. התוצאה? אינכם שבעי רצון מהמצב הקיים.

בעת שאתם יוצרים בבית שלכם חדר ארונות, אתם משדרגים את חייכם ומעניקים לבגדים, לאקססוריז ולנעליים שלכם חדר משלהם. הם משרתים אתכם בכל יום מחדש, כך שהמעט שתוכלו לעשות בשבילם, הוא לאחסן אותם כמו שצריך. חושבים על חדרי ארונות בבית הפרטי שלכם? לא תאמינו כמה נשכרים תצאו!

פתאום חדר השינה שלכם גדול יותר

בעת שאתם נפרדים מארון הבגדים שנכח בחדר השינה שלכם, אתם מפנים המון מקום. לרוב, חדרי ארונות משתלבים בחדר מיוחד שפיניתם לטובתם, וכך חדר השינה שלכם גדל לפניכם מבלי ששמתם לב. בעת שמדובר על חדר שינה זוגי, הרי שמדובר על הבדל משמעותי שבין חדר עם ארון בגדים ובין חדר שכעת יש בו יותר תנועה, דינאמיות וחיוניות ללא ארון גדול ומאסיבי הנוכח בו. תוכלו לנצל את החלל שנוצר כעת עם שילוב של רהיט, פינת עבודה או שיבוץ של תמונה.

מקום רב יותר לאחסן את הפריטים שלכם

עד היום ארון הבגדים הקטן שלכם הצליח להשתלט בקושי רב על כמות הפריטים שלכם, אך כעת, עם השקעתכם בחדר ארונות איכותי ומקצועי, אתם הולכים לאחסן את הפריטים שלכם על הצד הטוב ביותר. סדר ואירגון חשובים לכם מאד, אך יחד עם זאת היה קשה מאד לתחזק אותם בעת שישנה מגבלה תמידית במקום. מבלי ששמתם לב, הבגדים עלו אחד על השני ונוצר כאוס שלם שהקשה עליכם למצוא את הפריטים הרלוונטים לכם. כעת, עם חדרי ארונות, אתם זוכים במקום רב יותר לאחסון ובסדר מופתי.

ממזערים סיכוי לבלאגן בחדר

הבגדים והנעליים שלכם הם ללא ספק הגורם מספר אחת לבלאגן ואי-סדר בחדר שלכם. כעת, בעת שהפכתם חדר בביתכם לחדר ארונות, אתם ממזערים את הסיכוי לאי סדר בחדר השינה שלכם. בעת שמדובר על חדר שינה, ישנה חשיבות על שמירת חלל מסודר, נעים ומזמין. כעת, תוכלו להבטיח זאת שכן הבגדים לא נכנסים יותר לחדר השינה שלכם, אלא רק יוצאים ממנו.

מתארגנים בתוך החדר וזוכים לפרטיות

עד היום חלקתם מרחב אחד של חדר שינה וארון בגדים, אך כעת, בעת שהחלטתם להשקיע בחדר ארונות בבית שלכם, תוכלו למדוד בגדים ולהתארגן בחדר הארונות. אתם זוכים בחלל גדול ומרווח שיעניק לכם לא רק את האפשרות לשלוף את הפריטים האהובים עליכם בקלות, אלא גם ביכולת למדוד פריטים בכייף אל מול מראה גדולה, בחלל נעים שכולו מוקדש לפריטים שלכם.

מאמרים נוספים אשר יגרמו לכם להחליט טוב יותר:

ארונות הזזה של בן איתי – ארונות איכות ואסתטיקה

עוד על ארונות הזזה וחדרי ארונות!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com