משתפים את הילדים בעיצוב חדרם - בן איתי ארונות הזזה

משתפים את הילדים בעיצוב חדרם

משדרגים את חדר הילדים שלכם עם ארונות הזזה ושלל רהיטים שיבחרו על ידכם ועל ידי הילדים:

אם אתם בעלים של נכס, כזה שאתם גרים בו או כזה שגרים בו דיירים אחרים – כדאי לכם מאד להשקיע עם ארונות ההזזה! פתרון של ארונות הזזה יכול לתרום לכם רבות – גם עם מינוף איכות החיים שלכם וגם העלאת ערך הנכס שלכם. בכל דירה יש ארון בגדים, אך לא בכל דירה ישנם ארונות הזזה שתורמים גם פונקציונאלית וגם עיצובית.

ארונות המעלים את ערך הנכס

גם אם אתם גרים בדירה שלכם כעת וגם אם היא מיועדת בעתיד להשקעה, דעו כי התקנת ארונות הזזה בדירה שלכם מעלה את הערך שלה. ככל שמשלבים בדירה יותר אלמנטים משדרגים, כך הערך שלה עולה. התקנת הארונות משרתת כעת אתכם, אך יכולה לשרת גם את הדיירים העתידיים של הדירה בהמשך, תוך שאתם תוכלו לגבות עבור דמי השכירות עלות גבוהה יותר בכל חודש. בעוד ארונות בגדים הם ארונות הנוכחים בכל הדירות, ארון הזזה הוא ארון הנושא על דגלו את איכות החיים ונוחות השימוש.

פתרון קבוע לטווח הארוך אל מול פתרון זמני

כל עוד אתם גרים בדירה שכורה, הרי שהתקנתם של ארונות הזזה יכולה להיות סבוכה מדי, בעיקר בעת שהחוזה שלכם יסתיים ויהיה עליכם לפרק את הארונות ולהוביל אותם אתכם. מנגד, כל עוד יש ברשותכם דירה, מומלץ מאד להשקיע בהתקנתם של ארונות הזזה. ארונות אלו הם ארונות קבועים המותקנים בדירה שלכם על פי מידות החופפות לגודל החדר, בעוד ארונות דלתות רגילים הם ארונות שניתן לפרק ולנייד בתוך הדירה ומחוצה לה. לכן, ההמלצה הברורה היא לשלב את ארונות ההזזה בדירה שהינה פתרון קבע עבורכם.

אפשרות להקדיש חדר לחדר ארונות

ובהמשך להעלאת ערך הנכס שלכם: בתים פרטיים או דירות שיש בהן ארונות הזזה בתוך חדר ארונות, שווים הרבה יותר! חדר ארונות הוא חדר המוקדש כולו לשילוב של פתרונות אחסון מסוגים שונים: מדפים, אזורי תלייה, אזור ייעודי לשילוב נעליים ועוד. חדר שכזה מאפשר לכם ליהנות מחלל מרווח יותר בחדרים השונים – החל מחדרי הילדים ועד חדר השינה הפרטי שלכם, שכן פתרונות אחסון אינם תופסים לכם עוד מקום בחדר. לכן, במידה והנכס שייך לכם, השקיעו כבר כעת בחדר ארונות המשולבים בו ארונות הזזה!

הדגשים לשילוב ארונות הזזה

החלטתם להשקיע עם ארונות הזזה בדירה שלכם? עקבו אחר הדגשים הבאים. דעו כי אתם לרגע לא לבד, ועם הצוות המקצועי המלווה אתכם ב”בן איתי”, תוכלו לעצב חדר ארונות מרשים או לחילופין לשלב ארונות בחדרי השינה. הדגש הראשון הוא לנצל את כל החלל שבחדר. היתרון הגדול ביותר של ארונות ההזזה הוא התאמתם אל המידות הקיימות אצלכם. לכן, כדאי מאד לשלב ארונות לאורך כל הקיר – ארונות המגיעים לתקרה. באופן זה, לא נשארים חללים ריקים ולא מנוצלים, אלא ניתן לנצלם עד הסוף עם פתרונות אחסון נוספים הנוכחים בארון.

דגשים נוספים שכדאי להשקיע בהם הם עיצוב הארון. דאגו להפוך את הארון לפריט עיצובי לכל דבר המתכתב עם יתר הרהיטים בחדר שלכם. ובנוסף, דאגו לשלב כמה שיותר פתרונות אחסון מסוגים שונים – כך אתם דואגים למענה איכותי לכל הפריטים שיש ברשותכם.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com