עיצוב ארונות מטבח כחלק מעיצוב הבית

עוברים לדירה חדשה ורוצים לעשות מספר שיפוצים? אם כך, כדאי יהיה לקחת בחשבון גם את האפשרות של שיפוץ המטבח. המטבח הוא הלב הפועל של הבית ולכן חשוב כל כך לעשות הכול כדי שהוא יהיה כמה שיותר מעוצב, נעים ונוח לשימוש. עם זאת, מה אתם באמת יודעים על עיצוב מטבחים? והכי חשוב: עיצוב ארונות מטבח? ארונות מטבח מודרניים צריכים להיות, לפני הכול, יפים ומעוצבים אך מצד שני, הם גם צריכים להיות מאוד שימושיים. הם צריכים לשמש לאחסון של כלים, מכשירים אך גם מזון ולכן חשוב שתדעו איפה כל דבר נמצא וכדאי שהכול יהיה נגיש ונוח.

בחרו את הסגנון המתאים לכם

הדבר הראשון שכדאי יהיה לעשות זה לבחור את סוג הארון המתאים לכם ביותר ואת הסגנון. כלומר, האם אתם רוצים מטבחים מודרניים יותר? או שאולי דווקא עיצוב רטרו יכול להתאים לסגנון של הבית שלכם? האם אתם רוצים מטבחים כמה שיותר ״נקיים״ מבחינת העיצוב או שאולי אתם רוצים ארונות כפריים? כיוון שיש מגוון אדיר של מטבחים וארונות כדאי שתראו תחילה קטלוג עם אפשרויות שונות כי כך יהיה לכם קל יותר לבחור את מה שהכי מתאים לסגנון האישי שלכם.

התייעצו עם המומחים

לפעמים דווקא כשרואים כל כך הרבה אפשרויות של מטבחים וארונות, מרגישים מבולבלים יותר. לכן אנחנו מציעים לכם לדבר גם עם המומחים בתחום, כי מי שיש לו ידע, ניסיון והבנה, יוכל לעזור לכם לבחור את הסגנון המתאים. חשוב לשמור גם על קשר רציף בין עיצוב ארונות המטבח שלכם ובין עיצוב הבית כולו כי צריכה להיות זרימה בין הדברים. אנשים שלמדו עיצוב פנים בחיפה ושרכשו הרבה ניסיון בתחום הזה יוכלו לעזור לכם ובהתאם לכך יהיה לכם קל יותר לדעת באיזה סגנון אתם מעדיפים. כמובן שכדאי יהיה להתייחס גם לשאלות כמו חומרים, צבעים וגדלים כי עדיף להימנע ממצב שבו המטבח עמוס ביותר מידי ארונות וציוד.

כמה צריך להשקיע?

לבסוף, כדי שתוכלו לבחור לכם ארונות מטבח מעוצבים, יפים ושימושיים, אנחנו מציעים לכם להתייחס גם לשאלת המחיר. האם אתם רוצים לשלם מחיר מופקע? האם אתם מאמינים שכאשר משלמים מחיר גבוה יותר גם התוצאה הסופית מוצלחת יותר? בדרך כלל זה לא כך ולכן טוב תעשו אם תקבלו כמה הצעות מחיר. שימו לב, בעת קבלת הצעות המחיר, האם מדובר גם על התקנת הארונות במטבח שלכם או שצריך לשלם עוד תוספות. אומנם זה נכון שלהתקין ארון מיוחד, מעוצב ואיכותי זו לא הוצאה כלכלית קטנה אך אתם יכולים להיות בטוחים שתיהנו מהארונות האלה לשנים רבות. לכן בסופו של דבר כן כדאי להשקיע ולא מומלץ להתפשר על ארונות שאינם מספיק מעוצבים ואיכותיים כי לרוב ארונות כאלה לא מחזיקים מעמד.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com