עיצוב חדרי ארונות יוקרתיים | בן איתי רהיטים

עיצוב חדרי ארונות יוקרתיים

חדרי ארונות יכולים להיות שדרוג עדין ונעים לבית שלכם. אולי משימת העיצוב וההקמה נשמעת לכם מסובכת למדי אך אם תעבדו עם מעצבי פנים וחברות מנוסות בהקמת חדרי ארונות, המשימה תהיה פשוטה ואפילו קצרה ומהנה.

חדר ארונות: שדרוג של הבית

אם החלטתם שאתם רוצים לעצב את הבית מחדש, אם החלטתם שאתם רוצים שינוי מרענן שיהפוך את הבית שלכם גם ליותר מעוצב וגם ליותר נוח, אתם חייבים לשקול להקים חדר ארונות. נכון שחדר ארונות לא יתאים לכל אחד, יש אנשים שלא מחזיקים במלתחה עשירה ובעשרות זוגות נעליים כך שאין סיבה להקצות מקום לחדר שכזה, אך אם אתם עונים לקטגוריות הללו ורוצים חוויה מיוחדת בכל פעם שתבחרו בגדים, חדר ארונות יהיה הדובדבן שבקצפת. אם אתם דואגים מהעיצוב, מעצבת פנים יכולה לעזור לכם להקים חדר ארונות מעוצב שנעים להיות בו וחשוב מכך, נוח להיות בו.

השלב הראשון: מידות וצרכים

השלב הראשון בהקמת חדר ארונות הוא הבנת הצרכים והמגבלות. לכל אחד יש מספר רב של דרישות בהקמת חדר חדש ומורכב שכזה, כאשר יש דרישות חשובות יותר ויש כאלו שפחות. כמו כן יש מגבלות בהקמת חדר ארונות, בעיקר מגבלות גודל. לכן יש צורך להבין מה השטח שמקצים להקמת החדר, מה מידות הארונות שיוצבו בו וכמובן לקבוע את סגנון העיצוב כבר מההתחלה לפחות דגשים כלליים. שילוב של ארונות לפי מידה הופך את המשימה לפשוטה הרבה יותר כאשר בימינו זו לא בעיה גדולה להשיג ארונות בהתאמה אישית, ולא רק מבחינת הגודל אלא סוג הארון והחומרים שמרכיבים אותו.

עיצוב החלל ויישום הפרקטיקה

מעצבת פנים יכולה לעזור להקמת חדר הארונות בכמה פרמטרים, לא רק מבחינת העיצוב אלא גם מבחינת הפרקטיקה. כל מי שיתחיל את המשימה הזו ישאף להקים את חדר ארונות מעוצב ומרהיב, חדר מעוצב שכול מי שיראה אותו מיד יתרשם. עם זאת צריך לזכור שהחדר לא יהיה נעים לשהייה כאשר הוא לא יהיה נוח, במלים אחרות כאשר הוא לא יהיה פרקטי ומותאם לשימוש הלקוח. יש אנשים שירצו מקום רב יותר לזוגות הנעליים, יש כאלו שיצטרכו מתלים רבים יותר לשמלות או לחולצות מכופתרות וכולה.

חדר ארונות עמיד ואיכותי

ארונות הזזה, כולל ארונות לפי מידה, חייבים להיות גם עמידים. נכון שהם צריכים להיות נוחים ומעוצבים אך חשוב לזכור שחדר שכזה יכול להיות מאוד לא בטיחותי כאשר החומרים בו יתחילו להתפרק או שהברגים בו יתחילו להשתחרר. חדרי ארונות תמיד צריכים להיות מוקמים במקצועיות ואחרי שנות ניסיון רבות, בין אם תחליטו להציב בהם ארונות הזזה שהמסילות שלהם או המנגנון שלהם יכולים להיהרס עם הזמן או ארונות פתיחה ומגירות שיכולות ליפול ולהביא לחבלות רבות. חדר ארונות טוב יהיה חדר ארונות עמיד ואיכותי לאורך זמן, ואת הכסף שלכם כדאי להשקיע עם מקצוענים בלבד.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com