עיצוב חדרי ילדים בהתאמה אישית

עיצוב חדרי ילדים בהתאמה אישית

מעצבים בהתאמה אישית את חדרי הילדים - כל מה שחשוב לדעת!

ממש כמו שכל ילד הנו עולם ומלואו, כך גם חדר שינה של  ילד אמור לשדר עולם מיוחד וייחודי, כזה שמעוצב במיוחד לפי ההעדפות האישיות של כל ילד וילד. מכאן שאם מבקשים ליצור עבור הילד המיוחד שלכם חדר שיתאים במיוחד לצרכיו וישדר מה שכל חדר ילדים אמור לשדר (ביטחון, סדר, פתח ליצירתיות, נוחות…), הרי שטוב לדעת שאין צורך להסתפק ברכישת חדר ילדים מן המוכן, אלא ניתן לרכוש רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית גם עבור חדרי ילדים. עם זאת, השאלה שרבים שואלים היא מהיכן מתחילים, ועל כן כאן נציין שחשוב ביותר להתחיל מהאופי של הילד ואף לשתף אותו בתהליך.

עזרה מקצועית

לאחר הבירור הראשוני יש לראות מגוון אופציות, ולו על מנת לקבל כיוון כללי, כאשר לאחר שלב זה יש להתכנס מחדש, ולפי הדגשים והשאיפות, לרכוש אט אט פריט פריט. לצד האופציה הזו, נציין שגם ניתן להתייעץ עם מעצב פנים, אך אם מבקשים להימנע מהוצאות נוספות, הרי שטוב לדעת שגם ניתן לקבל ייעוץ מקצועי במקום שמתמחה בייצור חדרי ילדים. מכאן שיש להיפגש עם מעצב המקום, להביא מידות, לציין צרכים, לספר על האופי, לבחור צבעים רצויים וכדומה, וכך אט אט להבין אלו פריטים רצויים.

מחלום למציאות

לא פעם ילדים עשויים לבקש חדרים שעשויים להישמע קשים לביצוע. למשל ילדה עשויה לבקש חדר של נסיכות ואילו ילד עשוי לבקש חדר שמדמה ג’ונגל. ובכן אין להיבהל מהבקשות חסרות הגבולות של הילדים, אלא יש לחשוב כיצד ע”י רכישה של מספר פריטים והתמקדות במספר צבעים, לצד תוספות מזעריות כגון תמונות או מדבקות קיר, ניתן אט אט ליצור את האווירה הרצויה, כאשר תמיד ניתן להזמין מספר רהיטים בעיצוב אישי, כך שפתאום המשימה מתגלה כהרבה יותר קלה.

מחשבה קדימה

לצד החזון ליצור חדר בהתאמה אישית, לרגע אין להתפשר על איכות, ולעתים גם שווה להשקיע ברכישת ריהוט יוקרתי, במיוחד כאשר מדובר בילדים קצת יותר גדולים. מכאן שניתן לוודא שאותו ריהוט ישרת נאמנה לאורך השנים, ואף יאפשר להשאיר אותו, אך לשנות את הקונספט הכללי של חדר הילדים.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com