עיצוב חדרי ילדים לבנות | BEN-ITAY

עיצוב חדרי תינוקות לבנות

כאשר מדובר בחדר של התינוקת האהובה שלכם, אמנם החדר מוגדר כחדרה של ילדתכם המתוקה , ואילו אתם בוודאי תמצאו את עצמכם שוהים זמן ארוך בחדר זה, כיוון שהטיפול בתינוקת, זמן המשחק המשותף, האכלה ופעולות נוספות עתידות להתבצע בתוך חדר הילדים. ובשביל שהחדר יאפשר לכם שהות נעימה ואווירה נינוחה - חשוב לאבזר את החדר כראוי, לארגן אותו בהתאם למטרה, וכמובן שמאוד חשוב – לעצב אותו לאופן נאה בהתאם לטעם האישי שלכם.

מיותר לציין כי חדרי ילדים מעוצבים שבמראה שלהם הושקעה מחשבה ואהבה, יוצרים סביבה התומכת בהתפתחות הרך הנולד, אווירה נעימה והנאה בזמן המשותף של ההורים עם התינוקת שלהם. עיצוב החדר דורש מחשבה רבה במיוחד אם מדובר בילדה. בשלב זה יהיה על ההורים לבחור את הצבע הרצוי שישלוט בחדר וכן את הסגנון של הרהיטים.

 

האם חדר ילדים חייב להיות ורוד?

התשובה היא לא. בנות אמנם מאוד אוהבות את הצבע הורוד על כל גווניו, אולם קיים מגוון אדיר של גוונים עדינים ומתוקים שיתאימו לחדר תינוקת, כולל גווני כחול ותכלת שלרוב מיוחסים לחדרי בנים.

בנוסף, ניתן לעצב חדר ילדים מקסים ביותר שהוא יוניסקס, מתאים גם לבנים וגם לבנות. תחשבו גווני קרם ולבן למשל. זהו פתרון מצוין עבור משפחה שמתכננת להביא לעולם ילד נוסף שאולי יגור בעתיד יחד עם אחותו. וגם דרך חכמה למנוע את שיפוץ החדר בעוד מספר שנים, כאשר התינוקת שלכם תתבגר מעט ותכריז שורוד זה לקטנים.

 

קלאסי, סולידי או מתוק?

האם ייבחרו רהיטים מעוצבים בשלל צבעים המשרים אווירה של ילדות מתוקה, או שמא תעדיפו לבחור ריהוט עדין בצבעים סולידיים? לשני הסגנונות הללו חן מיוחד, הבחירה תיעשה בהתאם לטעם האישי ולמשיכה הטבעית. כאשר לרוב עבור חדר בנות מתאים לבחור בצבעים רכים כמו ורוד.

 

סביבת עבודה נעימה ומשטחים נוחים

כל אם ואב מאושרים מודעים לכך שתינוקת דורשת טיפול מתמיד ועקבי. ולשם כך חשוב לרהט את החדר בהתאם ולצייד אותו בכל הפריטים הנדרשים לטיפול נוח ויעיל, אחד מהפרטים הנחוצים הוא משטח טיפול, יש אימהות שנוח להן לטפל בתינוקת על מיטה, ויש כאלו שלא יוותרו על שידת החתלה. המשטח העליון של שידת ההחתלה יהווה משטח טיפול נוח ומוצלח, בכל מקרה חשוב לארגן את המשטח במקום מתאים ונוח כך שיתאפשר שימוש נוח וטיפול מהנה בתינוקת האהובה שלכם.

לאחר בחירת מיטת התינוק בגודל המתאים ושידת ההחתלה התואמת, ניתן יהיה להשלים את ריהוט החדר במדפים תואמים או במדפי כוורת משלימים. מוצרים אלו מהווים השלמה הן למראה ולעיצוב של החדר, אך הרבה מעבר לכך, הם עושים את החדר לנוח מאוד, כך שהם מספקים מקומות אחסון מתאימים לצעצועים, לאביזרים שונים ולכל פריט שהוא. כך החדר נשמר מאורגן ומסודר ולא מתפזר עם תום כל פעולה.

 

אחסון מוצרי ילדים ופריטי הלבוש

את מוצרי התינוק ואת פריטי הלבוש ניתן לאחסן בארון, במגרות של שידת ההחתלה או במדפי כוורת המותקנים במקום נגיש וסמוך לשידת הטיפול. בעת בחירת הרהיטים חשוב לשים לב לכך שמוצרי התינוק הם קטנים ולכן חלוקת הארון או המגרות צריכה להתאים לממדים, כך ניתן יהיה לארגן את הפריטים בשטחי האחסון בצורה נוחה ומאורגנת. מצאו מקום מתאים להנחת החיתולים, המגבונים ומשחת ההחתלה. כך תהיה הפעולה השגרתית הזו לנוחה ולא מכבידה.

 

פנייה לאנשי מקצוע

בשביל לבחור נכון חשוב לפנות אל בעלי מקצוע העוסקים בתחום חדרי ילדים. להם יש את הידע המקצועי ואת הכלים הנדרשים לצורך תכנון נבון של חדר התינוקת. הם יוכלו לכוון אתכם לבחירה מוצלחת שתלווה אתכם ואת התינוקת שלכם לאורך זמן.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com