בן איתי ארונות הזזה - עיצוב חדר הילדים / נוער

עיצוב חדר הילדים / נוער

בן איתי תוכלו לקבל השראה ורעיונות מעיצובים נבחרים שיעזרו לכם ולילדכם לעצב חדר מושלם:

בבן איתי תוכלו לקבל השראה ורעיונות מעיצובים נבחרים שיעזרו לכם ולילדכם לעצב חדר מושלם הן מבחינת דלתות, צבע והן מבחינת הריהוט עצמו.

צביעת קירות:

צבעי קירות – גוונים רכים, עדינים, חמים, כמו – שמנת, תכלת וירקרק, אפרסק עדין או ורוד בהיר. להימנע מצביעה בגוונים חזקים ויאנגיים מידי כמו אדום, כתום, ירוק חזק או צהוב בוהק – הגורמים לתחושת אי שקט , עצבנות ומגבירים פעלתנות . טוב שיהיה איזון בין הצבעים. צבעי הקיר , אלו הצבעים השקטים ואילו צבעי השטיח, וילונות, תמונות ואביזרים נוספים בחדר הם אלו יהיו הצבעים החיים יותר שיתנו לחדר את אופיו.

דלתות וחלונות:

הינם אלמנטים אשר בד”כ אין לנו שליטה עליהם, נכון שמומלץ שלדת לא תהיה מול החלון מאחר והטענה הרווחת היא שכאשר האנרגיה נכנסת דרך הדלת היא לא מספיקה להתפזר בחדר ויוצאת ישר מהחלון לכן על מנת ליצור ניתוב של אנרגיה רצוי לתלות בין הדלת לחלון קריסטל. חלון למראשות המיטה אינו מומלץ כל כך אך ברגע שאין זה אפשרי למקם את המיטה במקום אחר שי לדאוג שבזמן השינה החלון סגור ומכוסה בוילון. אם יש דלתות רבות הקשורות לחדר השינה, יש לסגור אותן בלילה, להשאיר רק דלת אחת פתוחה, לקשר עם ההורים. ריבוי דלתות ומראות בחדר שינה, מאיץ את זרימת הצ’י בחדר ועלול להפריע את השינה.

כניסה לחדר הילדים:

חשוב לשמור את הכניסה לחדר פנויה מרהיטים כבדים, ארגזים או ערמות צעצועים, יש להימנע מאגירת חפצים בחדר עצמו,כל אלה מונעים זרימה תקינה של צ’י. חשוב שהחומרים בחדר יהיו טבעיים. המיטה מעץ ולא ממתכת, פינות מעוגלות, מזרן ומצעים מחומרים טבעיים. יש לאוורר את החדר מידי יום עם חלון פתוח להחלפת אנרגיה. ללמד את הילדים לסדר את המיטה והמצעים כל בוקר, סימבול לפתיחת יום חדש בחיים. שינה תקינה חשובה מאד לכולנו. ילדים ופעוטות רגישים ופגיעים מאד, לכן חשוב להתייחס למספר גורמים עיקריים ומשמעותיים בחדר הילדים המשפיעים על איכותה בלילה ובעקבות זאת, על התנהגותם והאנרגיה שלהם במשך היום. החשוב מכל- מיקום המיטה. אין למקם אותם בקו ישר ממש מול דלת הכניסה לחדר. זרימה אגרסיבית מידי של האנרגיה הנכנסת לחדר פוגעת בהם במהלך שהותם שם. הטוב ביותר, למקם את המיטה באזור פנימי בחדר, בפינה אלכסונית לדלת הכניסה. אם אין אפשרות להעביר למקום אחר, חשוב לתלות מהתקרה, בין הדלת למרגלות המיטה מובייל צבעוני, פעמון רוח או קריסטל עגול. ובנוסף לסגור מעט את הדלת על מנת שהאנרגיה תיכנס לחדר בזוית ולא ישירות למיטת הילד. מומלץ שראש המיטה יהיה צמוד לקיר – הקי ר משמש הגנה ובטחון. חשובה “עמדת השליטה” בחדר, זווית אלכסונית לדלת, כך שהילד יהיה מסוגל לראות את הדלת מהמיטה, ושלא יתאמץ להפנות את ראשו אליה אם היא מאחוריו.

תאורה:

התאורה בחדר הילדים המומלצת היא זו המשרה אוירה רגועה ונינוחה. לכן מומלץ להשתמש בתאורה של אור צהוב ולהמנע מפלורוסנט ותאורת ספוטים חזקה. כמו כן לא מומלץ להשאיר את החשמל חשוף בתקרה. ניתן לשלב בחדר תאורת תקרה שאינה ישירה (מופנית אל התקרה או מכוסה אהיל) ומנורות עומדות. כאמור, את אזור המשחקים שהוא יאנגי ניתן להאיר בתאורה החזקה יותר ואת אזור השינה בתאורת אוירה חלשה יותר המתאימה לשינה שהיא פעילות יינית.

שיתוף הילדים:

על מנת שילדנו יאהב את חדרו ויחוש מחובר אליו מומלץ לשתף אותו בתהליך עיצוב חדרי ילדים או חדרי נוער ולהכניס אלמנטים וסמלים חיוביים השייכים ומתאימים לגילו ולעולם התוכן שלו. אם יש לו העדפה (למשל לצבע או לאלמנט קישוטי כמו תמונת חיה אהובה) כדאי להתייחס אליה ולהכניסה לחדר בתנאי שאותו אלמנט משדר מסר חיובי ואינו מפחיד אותו.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com