עיצוב פינות עבודה לילדים

עיצוב פינות עבודה לילדים

פינות עבודה לילדים הינן חשובות, לא רק ביצירת מקום לישיבה ליד שולחן, אלא גם, ובעיקר, לחינוך נכון, לאזור המוקדש ללימודים או ליצירה ומחשבה – מקום שהוא רק שלהם, שצריך להתאים להם, לצרכים ולהתפתחות האישית. אז איך אפשר לעצב פינות עבודה עבור חדרי ילדים שיוכלו לענות על כל הצרכים הללו? רהיטי בן איתי מזמינים אתכם למצוא את התשובה במספר טיפים מקצועיים, שיעזרו לכם ליצור בדיוק את המקום הנכון בעבור הילדים שלכם.

יצירת מרחב עבודה

מרחב עבודה לא חייב להיות גדול מידיי, הוא יכול להיות פינה אחת בחדר, שתוכל להספיק בדיוק לשולחן, כסא, מגירות או מדפים. מרחב העבודה צריך להיות מופרד מאזור השינה, כאשר ההפרדה יכולה להיות דמיונית או באמצעות מחיצה או פריט שיוצר את ההבדל בין המקום המיועד ללימודים או יצירה לבין המקום שמיועד לשינה. מרחב העבודה המוקדש לעבודתו של הילד יעניק את המקום הנכון להתפתחות אישית ולשקידה על הלמידה. זה הזמן לעשות סדר מחדש בחדר הילדים, אפשר להוציא חפצים או משחקים שכבר לא מתאימים לגיל ובכך לארגן מחדש את החלל לצורך יצירת מקום.

בחירת ריהוט פונקציונאלי

כאשר מדובר ביצירת פינות עבודה לילדים הפונקציונאליות הינה מרכיב חשוב ומרכזי. שולחן העבודה צריך להיות במימדים נוחים, לא גדול מידיי, אך גם לא קטן מידיי. מספיק מקום על מנת להניח מחברת, ספר, טושים או חוברות עבודה. ניתן לבחור בשולחן המשלב מגירות על מנת לנצל את שטחי האחסון. במידה ותרצו, ויש מקום, ניתן להתאים אל השולחן כוורת, לצורך אחסון נוסף. חשוב להקפיד על שולחן איכותי מחומר גלם חזק, שיוכל לשמש בבטחה ולאורך שנים ארוכות.

גיוון אישי לפינת העבודה

מאחר ומדובר בפינת העבודה המיועדת לילדים, ניתן לבחור בגיוון אישי באמצעות אלמנטים המתאימים לילד או לילדה, כמו שולחן בעל צבע או טקסטורה מסוימת, התאמה של גוף תאורה מיוחד וכמובן כיסא ישיבה נוח. הגיוון האישי מאפשר מתן ביטוי אישי לסביבת העבודה, יחד עם זאת, מומלץ שלא להעמיס, מאחר וסדר וניקיון בפינת העבודה  יאפשרו מרחב טוב יותר לריכוז.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com