בן איתי ארונות הזזה - פינות איפור

פינות איפור

פינות איפור הן פינות בהן כל אישה יכולה להרגיש בבית:

פינות איפור הן פינות בהן כל אישה יכולה להרגיש “בבית”, דהיינו, שהיא נמצאת במקום משלה (בדרך כלל מדובר בחדרי נוער) השייך כולו רק לה.
היופי של פינות איפור – נקרא גם שידת איפור הוא שכל אישה יכולה לעצב את פינת האיפור האישית שלה לפי רצונה ולהעניק למקום הייחודי שלה חלק מהאופי שלה ומהמהות שלה.
זוהי טעות לחשוב כי פינת איפור משקפת את אופייה של האישה אך למקום זה יש חשיבות מיוחדת, משום שבניגוד לכל שאר החדרים והפינות בבית, זה החלק אשר שייך אך ורק לה באופן אישי והיא אינה חולקת אותו עם איש. כמו כן, במידה רבה פינות איפור מסמלות את הנשיות של האישה, את שגרת הטיפוח שלה והרגלי הטיפוח שלה, את האופן שבו היא אוהבת להתקשט ולהתאפר וכן הלאה.
פינות איפור, אם כן, ניתן לעצב בדרכים שונות. כאמור לעיל, כל אישה יכולה להעניק לפינת האיפור שלה אופי מעט שונה. עם זאת, יש כמה דברים שיש לשים לב אליהם שיופיעו בכל פינת איפור. הדבר הראשון הוא הנוחיות של פינת איפור. כאשר נשים מורחות מסקרה או שמות לעצמן עיפרון עיניים הן צריכות להתרכז ולשבת בנוח לצורך כך. לכן חשוב מאוד להתאים את גובה הכסא או ההדום של פינות איפור לגובה של השולחן או השידה עליה האישה מתאפרת.

חשובה עוד יותר היא התאורה שמאירה פינות איפור. ככל שפינת איפור יותר מוארת כך האישה יכולה לראות את האיפור שלה במראה בצורה חדה וברורה יותר. המקום הטוב ביותר להציב שידות איפור הוא לרוב ליד חלון או בחדר שיש בו הרבה אור טבעי. באור הטבעי האישה רואה היטב כיצד מרחה את המייק אפ וכיצד נראה הקונסילר על פניה.

פינות איפור, כאמור, צריכות תאורה רבה. ישנן נשים אשר שמות נורות מסביב למראה שלהן, במראה הוליוודי משהו, על מנת שיוכלו לראות את עצמן היטב במראה. ואם העניין לא ברור עד כה, כל אותן פינות איפור חייבות להתהדר במראה בלי סדקים שבה האישה תוכל לראות את עצמה. הרי אי אפשר להתאפר באופן עצמי בצורה מוצלחת אם לא מסתכלים תוך כדי במראה הנמצאת באותן פינות איפור. פינת איפור זו פינה מחדר נערים או ילדים שיוצרים ומסדרים אותה במיוחד לאיפור. כמעט בכל חדר ילדים מבית בן איתי ניתן לעצב פינת איפור.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com