בן איצי ארונות הזזה ופינות לימוד לנוער

פינות לימוד לנוער

חלק בלתי נפרד מחייהם של אותם בני נוער אשר שנות התיכון שלהם סובבים סביב לימודים:

פינות לימוד לנוער הן חלק בלתי נפרד מחייהם של אותם בני נוער אשר שנות התיכון שלהם סובבים סביב מבחנים של התיכון ושל חטיבת הביניים וכמובן סביב מבחני בגרות. לא מעט בני נוער מרגישים לחץ רב כאשר הם עומדים מול בחינה שיכולה לשנות את חייהם לכאן או לכאן. לא פעם ציונים של בחינות בגרות יכולים להשפיע גם על עתידם הרחוק וגם על עתידם הקרוב יותר. לכן, בני נוער רבים צריכים פינות לימוד לנוער אשר מתאימות לצרכים שלהם. פתרון ראשון של פינות לימוד לנוער הוא להציב פינות אלה בתוך חדרי השינה שלהם. שם כל אחד יכול לקבוע האם נוח לו יותר ללמוד עם מוסיקה ברקע או באוזניות או שנוח לו יותר ללמוד בשקט מוחלט. כמו כן, כשם שבני נוער רבים מעצבים, פחות או יותר, את חדרם בעצמם ובוחרים כיצד ייראו חדרי השינה שלהם כך הם יכולים לעצב פינות לימוד לנוער.

פינות לימוד לנוער יכולות לא להיות בחדרי השינה של הנערים או הנערות אלא בפינה אחרת בבית בה נוח להם יותר ללמוד. למשל, אם יש חדר עבודה או חדר מנוחה בבית אפשר למקם בו פינות לימוד לנוער ושם יילמדו הנערים. ההמלצה היא שהמיקום של פינות לימוד לנוער לא יהיה במקום רועש בבית שיש בו פעילות רבה משום שזה יכול להסיח את תשומת לבם מהלימודים שלהם. כדאי למקם פינות לימוד לנוער במקום שקט בבית שם הנער או הנערה יוכלו ללמוד ללא שום הפרעה משאר האנשים בבית. אם הנער או הנערה לא מרגישים נוח ללמוד בבית הם תמיד יכולים ללמוד בספרייה בבית הספר או בספרייה במקום מגוריהם. שם תהיה להם גישה למחשבים ושם יש שקט מוחלט שלא יפריע לתהליך הלמידה שלהם.

פינות לימוד לנוער צריכות להיות נקיות ככל האפשר מדברים אשר אינם קשורים ללימודים. כמו כן, כדאי להשאיר כל פעם בפינת הלימוד רק את המקצוע בו רוצים להתמקד באותו הרגע. למשל, אם הם לומדים למבחן בהיסטוריה כדאי לפנות את ספרי המתמטיקה ומחברות המתמטיקה מאותן פינות לימוד לנוער.

בקניית פינות לימוד לנוער קיימת חשיבות רבה. חשוב להשקיע בהן, לעצב אותן בטוב טעם. ולקנות מחנויות רהיטים מוכרות ואיכותיות כגון בן איתי ודומיו. כדי להוציא מהנער את מקסימום הרצון הטוב ללימוד בפינה הנעימה שבחדרו.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com