בן איתי ארונות הזזה - פינות לימוד מעוצבות

פינות לימוד מעוצבות

חשוב שיהיה מעוצב ! אבל לא פחות חשוב שיהיה נח ללמוד בהן.

פינות לימוד מעוצבות הן פינות מעוצבות בטוב טעם אשר נוח מאוד ללמוד בהן או לעבוד בהן. יש כמה פרמטרים או קריטריונים שהופכים פינות לימוד מעוצבות לנוחות במיוחד. ראשית, יש לזכור לא להעמיס יותר מדי דברים וחפצים שונים דוגמת קישוטים וחפצי נוי שאין בהם צורך, על אותן פינות לימוד מעוצבות. מי שלומד או עובד זקוק לשקט ולשלווה, גם מבחינה ויז’ואלית. כשם שאי אפשר ללמוד ולהתרכז בצורה מאוד יעילה מול טלוויזיה אי אפשר להתרכז גם כאשר השולחן או פינת למידה עמוסה בחפצים שונים שמושכים את העין. מעבר לכך, פינות לימוד צריכות להיות פנויות ולא עמוסות כדי שיהיה נוח לשים בהן ספרים רבים, מחברות, קלסרים, מחשבים ניידים או כל ציוד אחר שיש בו צורך כדי ללמוד או כדי לעבוד בצורה יעילה ללא הפרעה.

פינות לימוד מעוצבות צריכות להיות מעוצבות לפי טעמם של בעלי הבית. כמו כן, כמובן שיש לזכור שאם פינות לימוד מעוצבות נמצאות בתוך חלל גדול יותר או בתוך חדר הן צריכות להיות ממוקמות במקום שקט בו אין הפרעות. מעבר לכך, יש להתאים במראה החיצוני שלהן ובעיצוב הכללי פינות לימוד מעוצבות לעיצוב של החדר או החלל בו הן ממוקמות. למשל, אם כל הרהיטים בחדר בו נמצאות פינות לימוד מעוצבות עשויים מעץ בהיר כדאי לדאוג לכך שגם הרהיטים הממוקמים בתוך פינות לימוד מעוצבות יהיו בגוונים של עץ בהיר ולא עץ כהה.

פינות לימוד מעוצבות צריכות מעל לכל להיות נוחות לשימוש. לכן, יש לזכור להתאים את הכסא האורטופדי או הכסא המשרדי הנוח ביותר לאותן פינות לימוד מעוצבות. הסיבה לכך היא שאם הכסא לא נוח או גורם לכאבי גב הוא יכול להפריע מאוד לתהליך התלמידה. הרי בסופו של דבר החשיבות הגדולה ביותר של פינות לימוד מעוצבות היא ליצור אווירה המעודדות לימודים או עבודה בנוחות מקסימלית ועם מספר קטן ככל האפשר של הפרעות והסחות דעת. יש להתאים גם את גובה הכסא בתוך פינות לימוד מעוצבות לגובה השולחן הנמצא בהן כדי שיהיה אפשר לכתוב, לקרוא או ללמוד על המחשב בנוחות מירבית בתוך פינות לימוד מעוצבות. מקומות אפשריים לקניית פינות לימוד מעוצבות. מגוון חנויות רהיטים, אתרי אינטרנט איכותיים כדוגמת בן איתי וכדו’

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com