רגע לפני שמרהטים את חדר הילדים

רגע לפני שמרהטים את חדר הילדים

כל מה שחשוב בחדרי ילדים:

לא רחוקים הימים בהם חדר הילדים היה פונקציונאלי בלבד, מבלי שניתן שום דגש להיבט העיצובי. כיום, יותר ויותר הורים בוחרים להנגיש לילדם חדר ילדים מעוצב, ולהפוך אותו לחלל צבעוני, מקסים ומזמין שיעניק להם ילדות יפה. עם צאתכם לרכוש את חדר הילדים החדש – מה באמת חשוב ואיך עושים זאת נכון?

צאו מהבית עם תקציב ברור

החלטתם ללכת על חדר ילדים מעוצב? הרי שלקחתם בחשבון כי השדרוג עתיד לעלות לכם כסף. אתם מוכנים לעשות את ההשקעה הזאת ולפנק את הילדים יקרים לכם. יחד עם זאת, חשוב להגדיר מה התקציב שלכם וכמה אתם מוכנים להשקיע. חשוב מאד להגדיר את התקציב שלכם טרם היציאה לרכישה, שכן לעתים קל מאד להסתנוור מהשפע הקיים והעיצובים הנפלאים, וכך לסטות מהתקציב מבלי ששמתם לב. הפכו את הרכישה שלכם לרכישה מושכלת ונבונה עם תקציב התואם את התכנון המקורי שלכם.

רוצים לדעת עוד על חדרי ילדים במבצע? לחצו כאן!

מה חשוב שיהיה בחדר?

ניתן ליצור חדרי ילדים מעוצבים בווריאציות שונות. המשמעות היא שאין באמת חדר ילדים אחד המגיע כחדר סטנדרטי, אלא כיום מדובר על חדרים שונים שבאים לענות על צרכים שונים. לכן, חשוב שתשאלו את עצמכם מה חשוב לכם ולילד שלכם בחדר. תוכלו לבחור בין ארון בגדים גדול יותר, פינות הושבה ואפשרויות רבות לשדרוג נראות החדר המעוצב.

חושבים לטווח הארוך

בעת שאתם עומלים על עיצוב החדר מחדש, נסו לחשוב כמה שיותר רחוק. עיצוב וריהוט מחדש של חדר הילדים הינו שדרוג שעושים אחת לכמה שנים, כך שמדובר כעת על חדר שילדכם הולך לגור בו לתקופה הקרובה. לכן, נסו לחשוב איך ניתן להכשיר אותו ככזה שישמש אותו הלאה לטווח הרחוק. דוגמא לכך, הינה פינת עבודה גדולה יחסית שתוכל לשמש אותו להכנת שיעורי הבית וטיפוח התחביבים שלו, פתרונות איחסון למשחקים ומיטה מרווחת. תחשבו כבר היום על הילד של המחר.

לוקחים את טעמם של הילדים בחשבון

לבסוף, כאשר מדובר על חדרי ילדים מעוצבים, הדבר החשוב ביותר בעת שאתם עומלים על שדרוג חדר הילדים, הוא להפוך אותם לשותפים פעילים בבחירה. בסופו של דבר, מי שהולך לגור בחדר הוא הם, כך שחשוב שהם ירגישו חיבור ונוחות אידיאלית בחדר החדש שלהם. הם עתידים לבוא עם המון רעיונות והתלהבות, וחשוב מאד לקחת את הטעם האישי שלהם בחשבון. הטון הבוגר שלכם, עם התשוקה שלהם לחדר החדש והמקצועיות של המוכרנים בחנויות, יבטיחו לכם חדר ילדים מושלם לילדכם.

לרשותכם, מגוון אנשי מקצוע שישמחו לסייע לכם ולתרגם את הרעיונות שלכם לנראות האמיתית בחדר הילדים החדש. תכנון של חדר הילדים הינו תכנון שחשוב להעניק לו תשומת לב, תוך שמתבססים על ידע והבנה בחלל לטובת שילוב הרהיטים החדשים בו.

המאמר נכתב על ידי בן איתי – BEN ITAY

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com