ריהוט לעליית גג - כשיופי ואפקטיביות נפגשים

ריהוט לעליית גג - כשיופי ואפקטיביות נפגשים

עליית גג יכולה להיות אזור יפהייפה וקסום אם מנצלים את החלל נכון. בעזרת עיצוב נכון וריהוט מתאים אנו נוכל להפוך את את החלל הפנוי ממחסן אפלולי שמעלה אבק להקמת עליית גג יפיפיה שתהפוך להיות הפנינה של הבית. שאנו מדברים על עליות גג ובגדול על חללים קטנים אנו נרצה לחסוך בכמה שיותר מקום. אנו נרצה לנצל את מירב החלל כדי שנוכל להרגיש אווריריות וחופש בתוך החדר שהוא בעצם מעוז חיינו.

לחסוך מקום בעליית הגג דרך הריהוט:

אחד הדברים שישפיעו על ניצול המקום בחלל עליית הגג הוא הריהוט שנבחר. בכל עליית גג ישנה מיטה, ארון בגדים ושידה לכל הפחות ולכן אם נתאים את גודל הריהוט ונשתמש בריהוט מודולארי למשל, אנו נקבל הרבה יותר ספייס ומרחב מחיה.

ריהוט לעליית גג - סטייל ואלגנטיות:

שנרצה לבחור ריהוט מתאים לעליית הגג חשוב לחשוב על גודל הרהיטים וכמותם. הריהוט צריך להיות מותאם לגובה הקירות הנמוכים וכן חשוב לא להעמיס ריהוט רב מידי על מנת לשמור על האותנטיות של החדר. פנים עליית הגג תלוי במבנה הגג ולכן אפשרות נוספת היא שימוש בריהוט מודולארי אשר משלב שתי רהיטים ברהיט אחד(ארון בגדים ושידה למשל) ויכול להשתלב מצוין בכמה מעליות הגג.

מה עוד צריך לדעת לפני תכנון ועיצוב עליית גג:

בעליית גג לא תמיד קיימים פתחי אוורור ולכן קיימים פתרונות של חלונות מעוצבים שגם יכניסו אור ואוויר וגם יכולים להוסיף סטייל. אלמנט נוסף הוא שצריכה להיות גישה נוחה ובטיחותית ולכן ישנו צורך גם בהתקנת סולמות או מדרגות לעליית גג שיאפשרו עלייה בטוחה מחלל הבית. הגדלת המבנה יכולה בהחלט לתרום גם להשבחת הנכס ולכן יש צורך בפנייה לבעלי מקצוע אשר יספקו לכם ייעוץ ,תכנון ומענה שיספק אתכם באופן מלא בנוסף חשוב לוודא שיש לכם את כל האישורים הרלוונטים להקמת המבנה. ככל שתדעו יותר מה היא ההוצאה המוערכת כך גם תוכלו לתכנון טוב יותר את ההשקעה בעיצוב והריהוט של עליית הגג.

סיכום:

עליית גג יכולה להיות פתרון מצויין לניצול חלל הבית במלואו, אפשרות לילדיכם אשר רוצים לחסוך בעלויות השכרת דירה ועוד מגוון שימושים. באמצעות שימוש חכם בפתרונות ריהוט לחללים קטנים ועיצוב חללים קטנים אתם תייצרו חלל יפהייפה וכן תוכלו לגרום לעלייה משמעותית בשווי הנכנס וכמובן, מקום כיף ונעים לשהייה ולינה.

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com