איך להפיק את המירב מחדר הילדים ? | בן איתי

איך להפיק את המירב מחדר הילדים ?

בבחירת ריהוט לחדר הילדים שלכם, חייבת להתבצע התאמה בין ההיבטים העיצוביים של החדר, לבין הפונקציונאליות של הרהיטים. כאשר מדובר בארון לחדר הילדים, אנחנו יודעים שמדובר בפריט מסיבי שחייב להשתלב טוב עם שאר הרהיטים בחדר, כאשר הוא חייב לספק מקסימום שימושיות, לצד היכולת שלו להשתמר לטווח הארוך.

בחירת ארון לחדר הילדים

רכישת ארון לחדר הילדים מצריכה מכם להיות מודעים ולהתחשב בהתאמת הארון עצמו למידותיו של חדר הילדים שלכם. אחד הפתרונות הפרקטיים ביותר שקיימים כיום בהרבה מעיצובי הדירות המודרניים, הם ארונות בעלי דלתות הזזה. דלתות ההזזה מאפשרות לכם לפתוח את הארון, מבלי שצריך למשוך את הדלת כלפיכם. המשמעות היא שניתן לבחור ארון בעל דלתות הזזה, ללא צורך להתחשב מראש בשטח שצריך להשאיר לפתיחת הדלתות ובכך לחסוך מקום.

ניתן להתאים את הארון בעל דלתות ההזזה בקלות לשאר הפריטים והריהוט בחדר, כאשר הוא תורם למראה הכללי והעיצוב של החדר, ומשרה בו אווירה חדשנית. בנוסף, כיום ברוב הארונות ישנם גם מנגנונים שנועדו למנוע טריקה של דלתות, כאשר גם בארונות הזזה ישנו מנגנון שגורם לדלתות לנוע באופן חלק ונקי.

חשוב לוודא ברכישת כל סוג שהוא של ארון לחדר הילדים, שהוא עומד בתקן הישראלי לסוג הריהוט המדובר. חשוב להקפיד על כך, על מנת שתהיו מודעים לחלוטין לחומרי הגלם שמהם יוצר הארון ואיכותם. מעבר לכך ועל מנת להישאר פרקטיים, כפי שהודגש, היו בטוחים שמידותיו של הארון שאתם בוחרים יתאימו לחדר הילדים. על מנת לוודא שאתם עושים זאת נכון, דעו מראש מה המידות של השטח שאותו תוכלו להקצות לארון בחדר הילדים, לצד התחשבות במגירות ואלמנטים נשלפים שעשויים לבלוט החוצה מהארון.

מיטות קומותיים לחדר ילדים משותף

כאשר אתם ישנו צורך ששני ילדים יחלקו ביחד את חדר השינה, אחד הפתרונות הפרקטיים ביותר שיעזרו לחסוך מקום הוא מיטות קומותיים. מדובר לא רק בפתרון שמשאיר הרבה מקום פנוי בחדר לשלל פעילויות ופריטים נוספים, אלא גם באלמנט שיכול לקרב בין האחים או האחיות. מיטות קומותיים יכולות לשמש בתור פלטפורמה למשחקים נהדרים בין הילדים, כאשר הגבול היחיד הוא הדמיון (והצורך להיזהר שלא ליפול כמובן).

עיצוב חדר הילדים זו משימה לא פשוטה, אך מאוד מספקת כאשר מבצעים הכל על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!

שעות עבודה: ימים א’-ה’
בין השעות 10:00-20:00
שישי 09:30-13:30

כתובת: לישנסקי 4, קניון 7 הכוכבים, ראשון לציון

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות בחינם! השאירו את פרטיכם ואנחנו נשמח לשוחח אתכם
בן איתי

טלפון : לרשימת הסניפים

מייל: :benitayn@gmail.com